Jettom na vojarnu

Jettom na vojarnu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
Uprometnoj nesreći koja se danas u poslijepodnevnim satima dogodila u naselju Rodoč južno od Mostara ozlijeđene su tri osobe. Svi stradali nalazili su se u vozilu VW Jetta 680-J-010 koje se kretalo iz pravca Jasenice prema Rodoču.

U jednom trenutku vozač je, iz zasada nepoznatih razloga, izgubio kontrolu nad vozilom i udario u ogradu od vojarne Stanislav Baja Kraljević.
Nesreca_rodoc_v.jpg

nezgoda_rodoc_velika3.jpg

nezgoda_rodoc_velika.jpg

nezgoda_rodoc_velika2.jpg

Jedna osoba je lakše ozlijeđena dok su kod dvije konstatirane teže tjelesne ozljede.

Pripadnici prometne policije PU Mostar izvršili su očevidj i načinili zapisnik, dok su djelatnici Vatrogasne postrojbe Mostar sudjelovali u izvlačenju unesrećenih.
 
BHT Ovisnik
neznam,pitam starog nezna ni on,ja sam se prepao da nije onaj Zovko sto na blidinju drzi za skijanje neki vrag,kad se sjeti da imaju sad astru,bas nitko nezna:icon_rolleyes:
 
dobio sam info to je taj momak što sam i mislio inače sjedio sam s njim ja i tibor par dana prije udesa na pumpi bili sjedili radi u cenrtu dva kod slavka mehaničar uglavnom brzo vozio i izletio i opalio tu gdje i je još je u bolnici na promatranju
 
Član
jest ovo mi je rodjak ivo automehanicar njih trojica su bili u autu jedan je pusten kuci drugi ima potres mozga i izubijo se a ivo je vozio i najgore je proso slomio nogu ruku razbio glavu i sav se izubijo boze sacuvaj usli s jettom u krivinu koliko je god mogla i sranje se desilo
 
Član
da...i sad sam dobio vijest da ce i drugu ruku u gip jer je kost napukla i u ddrugoj ruci...jebemu misa....:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top