JETA 1.6 L

JETA 1.6 L

Član
EVO DA VAM PRESTAVIM JETU 1,6 BENZIN KUPIO SAM JE PRIJE MJESEC DANA I POCEO SAM DA RADIM POMALO NA NJOJ.BICE SLIKA JOS KAD JE MALO BOLJE SREDIM.VELIKI POZDRAV
20sy6o5.jpg
314yra0.jpg
dr831x.jpg
a3p8d3.jpg
k4chew.jpg
 
Član
BILA JE PRIJE CRNA PA SAM JE PREFARBO U BIJELU,NEKAKO MI JE LJEPSA SA BIJELOM MASKOM,OBRVE SAM NARUCIO A ALU FELGE IMAM SVE CETIRI NEGO SU MI ZIMSKE GUME NA PREDNJIM FELGAMA.POZ
 
Član
HVALA.OBRVE SAM NARUCIO A ZA MASKU MI SVI TO KAZU PA CU JE PREFARBAT..........VELIKI POZDRAV
 
Član
Cini mi se da je ovo Jetta od kolege iz Mostara, nekad je bila perfektna ako je to ta samo je trebalo zadrzati u onom stanju ;)
 
Član
fina jetta ja bi skino ovaj spojler sa gepeka stavio rubove i pragove kad vec imas duboke branike. za masku ne izgleda to tolko lose al puno bijelo.postavi jos slika sretno u daljim radovima;)
 
Član
sretno u planovima ostali su ti rekl ista trebas,ja bi mozda stavio od golfa masku i okrugle farove to slabo kod nas ima..a evo kako bi mogla izgledati jetta...;)
kriss167.jpg
 
Član
Veliki poydrav za sve samo da javim da ce sutra biti novih slika.Stavio sam ksenone,obrve i alu felge.
 
Top