jel ovo zajebancija ???

jel ovo zajebancija ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da li netko zna, da li su ono zajebancije, navlakuše oglasi na market.ba u vezi iphona , to jest neke firme iz UK i Njemačke koje prodaju za 250 € mobitele nove sa dostavom. primjer http://www.market.ba/oglas/187806. uglavnom treba platiti prije normala, pa zna li itko da se ne bace pare :lol:
 
Član
ako su poceli tiskati i iPhone.. onda..

http://www.texco.de/index.php?titel=impressum&inhalt=impressum

texco Wagner oHG
In den Weiden 20
58285 Gevelsberg

Tel: 02332 7582-0
Fax: 02332 7582-33

Inhaber: Peter Wagner
eMail: texco@texco.de

inace im je web prezentacija takva, da predstavlja firmu za stampanje po textilu i ostalom materialu.

i po njemackoj ima x oglasa, od automobila do elektronskih stvari istim tonom. prvo pare poslati.. predmet.. neces nikada vidjeti.
 
Član
Zanimljivo to sto neko za stranu firmu pise oglas na domacem jeziku..a ako vec imaju predstavnika ovdje na ovim prostorima zar nije logicniej napisat njegove kontakte pa da raja zove....nelogicna glupost...


Ja ne dam pare ni bratu za bubrege, a kamoli za telefon nekom ridjokosom pederku u englesku :D
 
Član
nije neobicno pri narudzbi novac unaprijed poslati, ako je neka poznata firma, trgovina i slicno.
a ove u Gevelsbergu mogu sutra nazvati i pitati za iPhone ^^
 
Član
ako imas visa 250€ naruci :)
ma glupost teza,a sto azete misle da necemo platit kad primmo,pa moze se ugovorit da firmi koja dostavlja platis odredjeni iznos po primitku posiljke
tako,nemoj nasjedat
 
Član
ljudi ba, pa normalno je u evropi prvo platit pa dobit, kad legnu pare...tako se radi na ebay-u, samo sto tu ima paypal, pa te ne moze (i ne smije) zajebat, jer onda mozes ti tuzit ebay i dobit velke pare, a ebay ce dalje njega...itd...
al ovo nije sigurno, jer nema paypal i to...paypal inace radi nesto slicno ko pred ugovor za nekretnine, znaci, ti uplatis, i pare su kod njega na racunu, al ih ne moze podic dok ti ne primis predmet...
 
Član
varalice teske,ko voli nek izvoli :)

faya izgleda pogresno si upucen u paypal i ebay :)
ja sam skoro nesto kupio preko ebay,platio paypalom,i cojk mi nije poslo..imo webshop,na kraju dobio ja slucaj na paypal,ali mi ne mogu dati cash dok taj covjek ne bude imo taj iznos na svom paypal racunu,a on zatvorio paypal acc vjerovatno.sreca nije veliki iznos.
od tuzbi i tih sranja i dobivanja velike love nema nista :)
mah sve je to sranje :)
al ebay koristim dugo al et prvi put nakon 5-6 godina slucaj u kojem sam izvaran :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top