jedno pitanje!!

jedno pitanje!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
posto mi je neko izbrisao temu,moram je ponovo postavit

e vako ford sierra 1.6l

e vako znaci,gasi se,nekad moze dugo raditi bez problema,nekad ga mozes samo upaliti i radi i sam se ugasi,smeta mu kad mu dam gas,ugusi ga,samo se ugasi,nekad stane usred voznje,samo se ugasi,ti na gas ono nece,kad pogledas ugasio se..xd,sta bi moglo biti...znaci problem je promijenjiv,hh,uglavnom se gasi...
 
Član
16ventila je napisao(la):
posto mi je neko izbrisao temu,moram je ponovo postavit

e vako ford sierra 1.6l

e vako znaci,gasi se,nekad moze dugo raditi bez problema,nekad ga mozes samo upaliti i radi i sam se ugasi,smeta mu kad mu dam gas,ugusi ga,samo se ugasi,nekad stane usred voznje,samo se ugasi,ti na gas ono nece,kad pogledas ugasio se..xd,sta bi moglo biti...znaci problem je promijenjiv,hh,uglavnom se gasi...

niko nezna!!!pih,nije elektronski kvar jbm ga..hhh:icon_cry:
 
Član
vidi jel benzin to ili jer ako je benzin onda mora biti radi nedostatka goriva ili te zeza struja
 

IGY

Član
ja sam ti izbrisao temu, i opet cu ako ne postavis naziv teme kako treba
pa ljudi zar je tako tesko napisati nesto
zamislite kad bi otvorili novine i umjesto svakog naslova neke teme stajalo "jedno pitanj "
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Nisi dao baš puno podataka o vozilu. Ako ti vozilo ima katalizator moguće da je on zaćepljen pa guši motor, te provjeri lamda sondu jer kad ona ode javljaju se takvi problemi sa vozilom kakve ti imaš.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top