Je Design modificirao SEAT Leon FR

Je Design modificirao SEAT Leon FR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Njemački specijalist za SEAT-ove automobile predstavio je tuning i styyling program za Leon FR pogonjen 2.0 TFSI i 2.0 TDI motorima. Pažnja je kao i uvijek posvećena i najmanjim detaljima, a nije izostavljen niti nezaobilazni luksuz.
f885fb58fb6298dd6258e4701d7407e9.jpg

Serijski SEAT Leon FR (Formula Racing) već serijski je ultimativni sportski kompakt koji se odlikuje odličnim performansama, voznim osobinama i atraktivnim izgledom, no poznatom tuneru SEAT-a Je Design to nije bilo dovoljno, pa je tuner odlučio lansirati modificirani Leon FR po vlastitom ukusu. Serijski Leon FR pogoni 2,0-litarski benzinac koji daje 211 KS (155 KW), a nakon reprogramiranja jedinice ECU, TFSI motor daje 270 KS (199 kW), dok je maksimalni okretni moment povećan sa serijskih 280 na tuniranih 355 Nm.
d5ccde4e64595354b6fcb2a89d5c02db.jpg

Tuning se naravno odrazio na povećanje voznih performansi, pa tako Je Designeov Leon FR ubrzanje od 0 do 100 km/h postiže za 6,2 sekundi, umjesto serijskih 7,1 sekundi. Reprogramiranje ECU Je Design naplaćuje 1.499 eura (uključujući njemački porez) i na tuning daje jednogodišnju garanciju.
2d6e0a68a23dc5e23ee40da4e0ac908f.jpg

Je Design je mislio i na sve one kojima su draži dizelaši, pa tako modifikacijom elektronike Can-Tronic 2,0-litarski TDI motor daje 204 KS (150 kW) umjesto serijskih 170 KS (125 kW), dok je maksimalni okretni moment povećan sa serijskih 350 na 380 Nm. Je Designeov Leon FR 2.0 TDI postiže ubrzanje od 0 do 100 km/h za 7,6 sekundi, umjesto standardnih 8,2 sekundi. Cijena ove modifikacije iznosi 1.339 eura te uključuje porez, ugradnju i garanciju.

Je Design se po običaju pobrinuo i za napadni styling, a popis ugrađenih komponenata uključuje nova prednja svjetla s LED diodama, prednji spojler s dvostrukim lipom, nove bočne pragove i stražnji spojler s difuzorom. Nakon ugradnje novog prigušivača na ispušni sustav, svima će biti jasno da se ne radi o još jednom serijskom Leonu FR.

Je Designeov Leon FR dolazi s kraćim sportskim oprugama koje snižavaju visinu karoserije i približavaju automobil bliže tlu za 35 mm, a usto mu osiguravaju i dodatni sportski izgled, bolje rukovanje i bolju dinamičnost. Ugradnjom coilover ovjesa, visina karoserije se može sniziti po želji kupca u rasponu od 15 do 40 mm. Impresivan i dinamičan dizajn povećavaju i novi 19-colni naplatci s crnim sjajnim završetcima, koji dolaze u kombinaciji s gumama veličine 225/35 R19.
392c3f4233d665c74c1db923ac8e7629.jpg

Najznačajniji detalj koji razlikuje Je Designeov Leon FR od onog serijskog su njegova lambo vrata. Otvaranjem ovih vrata modificirani Leon FR otkriva unutrašnjost u kojoj su sjedala, obloge vrata i centralni naslon za ruku presvučeni crnom kožom u kombinaciji s kožnim umetcima i prošivom u boji karoserije. Sjedala su grijana i imaju poboljšanu lumbalnu potporu, a osim toga, vozač i suvozač mogu uživati i u sustavu za masažu koji uključuje 12 različitih programa.
b2b234522c02be517b651dbe5c412590.jpg

Tuner iz Leingartena također je kožom obložio i sportski volan, mjenjač i ručicu parkirne kočnice. S preradom Leona FR, Je Design je samo još jednom potvrdio svoju kompetentnost u tuning i stylingu SEAT-ovih automobila. S povećanjem performansi, novim aerodinamičkim paketom i pažnjom posvećenom detaljima, Je Designeovi inženjeri su stvorili novi vrhunski modificiran automobil.
 
Bolje da ga nisu ni dirali sto se mene tice, sve iz JE Design mi je kriticno i uzasno ruzno. :icon_rolleyes:
 
Član
FallenAngel je napisao(la):
Bolje da ga nisu ni dirali sto se mene tice, sve iz JE Design mi je kriticno i uzasno ruzno. :icon_rolleyes:

E, jbg! Ajd' reci da ti se ne svidja ovo, ali sto ih mrzis?! Mislim da nisi realan!
 
OggyBoy je napisao(la):
FallenAngel je napisao(la):
Bolje da ga nisu ni dirali sto se mene tice, sve iz JE Design mi je kriticno i uzasno ruzno. :icon_rolleyes:

E, jbg! Ajd' reci da ti se ne svidja ovo, ali sto ih mrzis?! Mislim da nisi realan!

Zato sto nemaju ukusa ni sekunde ni jedna njihova prerada ne lici ni na sta , nagrde auto , navaljaju plastike na njega nista ni s cim. Sto dovodi do zakljucka da ja ne mogu smislitit cuning niti plastiku :icon_exclaim:
 
Član
Meni nije los, zadnji dio je nesto novo, sto nisam do sada vidjao, samo ih je malo simetrija za*ebala po pitanju auspuha... :cool:
 
Član
FallenAngel je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
FallenAngel je napisao(la):
Bolje da ga nisu ni dirali sto se mene tice, sve iz JE Design mi je kriticno i uzasno ruzno. :icon_rolleyes:

E, jbg! Ajd' reci da ti se ne svidja ovo, ali sto ih mrzis?! Mislim da nisi realan!

Zato sto nemaju ukusa ni sekunde ni jedna njihova prerada ne lici ni na sta , nagrde auto , navaljaju plastike na njega nista ni s cim. Sto dovodi do zakljucka da ja ne mogu smislitit cuning niti plastiku :icon_exclaim:

E, pa to je druga stvar! Tebi se ne svidja ovakav stil i to je to, a za auto ne mozes reci da je los!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top