Ja lika CCC

Ja lika CCC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma debil pravi, poslusajte pjesme kakve su mu... ebote prije cu slusat onog kike budalike-ta nego njega...
kako svijet pare uziman emogu da vjerujem...
da je moj studio i da je onako razbio u njemu nebi on onako lako izaso iz njega... cuj kaze ja sam gost, vi ste mene zvali ovde, a ponasa se ko dijete od 2 godine...
ma jooj neznam...
 
Član
ma ovo je fake;)...vidi nje smije se cijelo vrijeme i kad razbi ono ispred nje ona nista


a mozda i nije *ebes budalu
 
Član
Ja budele u Pm vidi se da ovaj covjek nije bas sav svoj ovo treba da se lijeci hehehe pozdrav ali barem sam se ismojao hehe
 
Član
cccccc budale Boze sacuvaj,ovaj treba pod hitno posjetiti neuropsihijatrijsku kliniku...ajde barem smo se fino nasmijali :lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Jao, ja se ubi od smeha.... zubar mrtav covek... :lol::lol::lol:
 
ma daj molim te...da je on ovako razbio ovu posudu,ona bi se usrala a ne smijala :D
ovo je neki skec da bi oni pokazali,kako voditeljski posao nije lagan ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ma daj molim te...da je on ovako razbio ovu posudu,ona bi se usrala a ne smijala :D
ovo je neki skec da bi oni pokazali,kako voditeljski posao nije lagan ;)

Ma jkakav skec vidis da ona jadna sve vrijeme pokusav da ga navede da nesto normalno prica i da ga prekine u glupostim a on ne popusta.Kad je razbio vazu vidis kako se brecnula a onda poslije se smije,nece plakati :) ipak je pred kamerama mora biti ok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top