"Izmisljena kazna"?

"Izmisljena kazna"?

Poz narode , evo imam mali problemcic , doslo je vrijeme registracije vec odavno i sve uredno sam predao kad se pojavi neka kazna , ja hvala bogu skoro vec 2 godine me niko nije zaustavio tako da ne znam odakle mi :S nikad mi nista nije ni na vrata doslo tako da nije ni kamera sigurno , cjena kazne je 40km znaci nije nista ozbiljno i naravno zato sto nije placeno odma dodali su jos 20km , sad me zanima mogu li da provjerim kako detaljnije tu kaznu , gdje bila u koja doba i sl , u posti sam izbacio listing pise da je august al to mi nista ne znaci , i sta ako nisu poslali kaznu sta da radim?
 
Little Dragon je napisao(la):
Poz narode , evo imam mali problemcic , doslo je vrijeme registracije vec odavno i sve uredno sam predao kad se pojavi neka kazna , ja hvala bogu skoro vec 2 godine me niko nije zaustavio tako da ne znam odakle mi :S nikad mi nista nije ni na vrata doslo tako da nije ni kamera sigurno , cjena kazne je 40km znaci nije nista ozbiljno i naravno zato sto nije placeno odma dodali su jos 20km , sad me zanima mogu li da provjerim kako detaljnije tu kaznu , gdje bila u koja doba i sl , u posti sam izbacio listing pise da je august al to mi nista ne znaci , i sta ako nisu poslali kaznu sta da radim?

40 km ti je kazna za parking ,mozda ti je čika policajac ostavio na autu ,tj brisacu pa je spalo,ili neko skino...ja sam isao da provjeravam kazne odes u miliciju :) i vidis tamo i on ti kaze kolko imas kazni i koliko da platis,napise ti uplatnice,tvoje je sam da platis :)
mislim da se moze vidit zapisnik...
pouka ove priče je da ces morat platit kaznu :D
 
novčanom kaznom u iznosu od 40,00 KM kaznit će se za prekršaj:

14) vozač koji zaustavi ili parkira svoje vozilo suprotno odredbama čl. 73. i 74;

jedino to moze bit ja mislim...
 
Little Dragon je napisao(la):
ovo je sad jos vise misteriozno kao sto rekoh nemam tih problema sa parkingom ne ostavljam nigdje auto niti mogu :D

neam pojma,meni jedino to pada na pamet,mozda gresim ( ja i ti ko portiri na ovom forumu ) svi spaavaju :D
 
pisali su oni meni po 40km sto ne stavljam tablicu na predvizeno mjesto al to je bilo davno nije to 100% , ma nocne ptice nema sta :cool:
 

LSD

Član
imao sam isti roblem.....vec 3 puta do sad regao auto i sad kad sam trebao pojavi mi se kazna i prekrsaja u vrijeme kad nisam imao auto uopste odnosno nisam imao ni vozacku...jbg nisam se mogao izboriti i na kraju platio :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ovo za parking pored onoga sto ti on okaci na auto dodje ti isti primjerak kazne i na kucnu adresu bas radi toga da nebi se ta zagubila, neko je skinuo itd...
 
Član
odes u stanicu i kaze ti ko je napiso kada zasto sve ce ti datii samo nemoj tersat i zajebavat ih budi fin decko ,.,.,
 

Fap

Član
mojd rug je morao neku kaznu platit koja je iz 2006 godine

a od 2009 do ove godine kad je trebao da registrira auto nisu spominjali nikakvu kaznu
 
Član
ma samo odes u policijsku stanicu najblizu i oni ti sve izlistaju, tako sam ja prije jedno 2god. ako ima sta reci ce ti tacno datum, vrijeme, mjesto i sve... al zalosno je sto se stalno takve stvari desavaju...
 

IGY

Član
dobrto su ti rekli otidzi u stanicu policije i vidi sta je rec...
i ako si u posti dobio izvod, imas kod sifru kazne mozes i tako skontati sta je u pitanju, mozda je neka kazna koju si platio a nije prosla uplata, pregledaj uplatnice fino i ako jesi idi i zali se
 
Top