Ispravljanje felgi

Ispravljanje felgi

Član
Naletio neki dan na rupu i malo mi se iskrivila zadnja felga, zanima me gdje u Sarajevu mogu kvalitetno ispraviti alu felgu? Nebitna cijena samo da ne ispravljaju obicnim cekicem :icon_biggrin:
 
Član
Imas u Visokom covjeka koji radi, mislim da se Hake zove, poznati majstor za felge! ;)
 
Član
Da ne znas broj telefona? Zna li jos neko ovdje u Sarajevu jer je ovo manje ostecenje, cuo sam da makbel-u mogu ispravljati felge.
 
Legend
ovako.. isao sam u makbel, isao sam kod brace, isao sam kod senada u visoko i isao sam kod jureta u kiseljak, pa sad na tebi je da izaberes..

u makbelu, malo je reci da neaju pojma.. kod brace (rajlovac) znaju, ali fusere, ne radi im se.. senad dobro uradi, ali moras stalno nadgledati, da ti ne sfuseri.. ali generalno dobro uradi stim da mu moras naglasiti da on poravna i prelakira poslije, jer obicno ostavi ugrubo uradjeno.. i pazi da te ne zapali sa cijenom.. meni je jednom rekao 20, drugi put 30, treci 50... po felgi

opet, kad sve sagledam, jure u kiseljaku najbolje radi, ali je i najskuplji od svih navedenih.. ako su ti bas dobre felge i skupe, onda definitivno jure..
 
Super Moderator
u sarajevu ne mozes kvalitetno uraditi felgu to zaboravi

jure u kiseljaku daleko najbolje radi i nije ni cudno sto mu ljudi iz drugih zemalja autobusom salju felge da radi ;)

taj u visokom isto dobro radi ali u sarajevu niko pojma nema ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
u sarajevu ne mozes kvalitetno uraditi felgu to zaboravi

jure u kiseljaku daleko najbolje radi i nije ni cudno sto mu ljudi iz drugih zemalja autobusom salju felge da radi ;)

taj u visokom isto dobro radi ali u sarajevu niko pojma nema ;)

Čitavo Sarajevo ispravlja feluge kod BRAĆE i sad niko ne zna u Sarajevu ispraviti... :lol:
 
Legend
ispravlja, ali ne rade kako treba, to je definitivno..

jako ne profesionalno pristupaju poslu, neusluzni su, ja imam jako losa iskustva sa njima

toliko..
 
Član
i ja sam slao jednu onu smidht vn line 16-ku od 9jota i uzeli mi 40KM ali mi ispravili k* a ne felgu opet isti djavo bio..
 
Član
Znal netko ko je na podruciju TK najbolji za ispravljanje :icon_question:


Mozel se kako sobom ispravit onaj vanjski rub felge kad je malo ugruvan il je bolje ne riskirat :icon_question::icon_question::icon_smile:
 
radio kod brace,odnos cijene kvaliteta gdje je tu je, nije perfektno ali je srede, a sto noke navede sto se tice ljubaznosti sa mnom su ok bili, normala...

to valjda kako kad raspolozeni :icon_biggrin:
 
Top