iskoristite dok ima ! (besplatni tv na mobitelu - BHT)

iskoristite dok ima ! (besplatni tv na mobitelu - BHT)

Član
BH Telecom od 25.10.2010. godine za svoje prepaid i postpaid korisnike uvodi nove usluge „moja TV mobile“ i „Live kamere“ koje će biti besplatne za vrijeme trajanja promotivne testne faze usluga u periodu od 3 mjeseca!

bla bla bla

znaci ima 6 kanala na live streaming besplatno
(FTV, BHT, PINK, OBN, HAYAT, TV1)
pa eto ko je na bhtelecomu, sto ne bi iskoristio ovo, pa gledao tv na poslu, na fakultetu, u skoli :lol:
a ima puno ljudi koji ne posjecuju stranicu telekoma pa cisto da vide i oni ..

tema moze lock sto se mene tice, a evo i izvor ;)
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M53920ab0760.html
 
Član
Nemoze meni na Samsungu , jbm samsung , sony ericcson i nokie najbolji mobiteli , sutra idem mijenjat mobitel ;)
 
Član
pa probaj naci na netu real player za svoj mobitel .. samsung podrzava .jad file cini mi se , pa pogledaj na stranici www.getjar.com .. i jos samo da podrzava 3G mrezu
 
Član
http://www.starimost.telecom.ba/index.php?id=524

eo ima lafo i live cam preko kompa da se gleda. pokusajte vi, meni nesto nece?
 
Član
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
kako gdje treba ici da ukljucim odnosno da gledam :S:S
na mobilnom pretrazivacu ides na stranicu wap.bhtelecom.ba i imas u listi ponudjenih opcija ima i ta mobilni tv ..
eh sad dok dodjes do toga vjerovatno kosta nekih 5kf ili tako nesto sitno, a ovo gledanje je navodno besplatno
 
Član
ne znam druze probaj .. imas pretrazivac to je sigurno, sad vidi dali ce ti otvoriti i video :icon_rolleyes:
 
meni dodje do real playera,trazi konekciju sa serverom,kliknem yes..sljedece ''unable to connect to server.Not enough bandwidh.Chek in network settings'' .... Sta da radim N73 u pitanju
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
meni dodje do real playera,trazi konekciju sa serverom,kliknem yes..sljedece ''unable to connect to server.Not enough bandwidh.Chek in network settings'' .... Sta da radim N73 u pitanju

kakva ti je bila mreza kad si pokusavao :cool:
 
Član
probao na w910i i radi :D skine 2kf dok udjes na wap stranicu bhmobile-a. nak nije lose, samo sto kasni 10ak sec u odnosu na ono sto se emituje na pravom tv-u i sto na nekima nema tona. nekad se ne moze konektovat na sve stanice, al hajd nije lose kad ti je dosadno u busu ili nesto sl :D
 
Top