INA !

INA !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ina3cq.jpg
 
Početnik
jaooooo, ja nisam vidjela ni davno, ni skoro... veri najs... je li ovo reklama za bicikl?
 
Član
Deyo je napisao(la):
Vidio sam davno.. ali neka :)
Gledam danas neku reportažu, još drže cijene visoke a barell pojeftinio :)

Neke mi rece da je po barelu 90$, ali da jos nisu pojeftinili...bezobrazluk...
 
jucer je bilo 96 dollara po barelu..
malo sam upoznat sa nabavkom goriva..i bas kad je bilo oviih pojeftinjenja na berzi, cijena na rafinerijama u hrvatskoj su idalje ostale iste, zato ovi nasi nisu odma mogli pojeftiniti, tj oni diktiraju cijene..a drugi problem je sto dozvolu za uvoz nafte ima samo par firmi (ne znam tacno broj) pa oni, takoreci imaju monopol i odredjuju cijene po kojima ce prodavati ostalim distributerima u bih..zato dobijamo onako bijedna objasnjenja od sekcije naftasa, jer oni su ti koji u najvecem udjelu odredjuju cijene..par njih uvoznika..
no eto, slusam jutros, u nedjelju pojeftinjenje u fbih, dizel ce biti 5 pf.jeftiniji
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
jucer je bilo 96 dollara po barelu..
malo sam upoznat sa nabavkom goriva..i bas kad je bilo oviih pojeftinjenja na berzi, cijena na rafinerijama u hrvatskoj su idalje ostale iste, zato ovi nasi nisu odma mogli pojeftiniti, tj oni diktiraju cijene..a drugi problem je sto dozvolu za uvoz nafte ima samo par firmi (ne znam tacno broj) pa oni, takoreci imaju monopol i odredjuju cijene po kojima ce prodavati ostalim distributerima u bih..zato dobijamo onako bijedna objasnjenja od sekcije naftasa, jer oni su ti koji u najvecem udjelu odredjuju cijene..par njih uvoznika..
no eto, slusam jutros, u nedjelju pojeftinjenje u fbih, dizel ce biti 5 pf.jeftiniji

ja sam samo cuo da je pao ispod 100$ :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top