IMSA Audi RS6

IMSA Audi RS6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
650 hp and 745 Nm
0 to 100 km/h in less than 4.2 seconds and passes the 200 km/h mark already after 13.8 seconds.

imsa-audi-rs6-01.jpg

imsa-audi-rs6-02.jpg

imsa-audi-rs6-03.jpg

imsa-audi-rs6-04.jpg

imsa-audi-rs6-05.jpg

imsa-audi-rs6-06.jpg

imsa-audi-rs6-07.jpg

imsa-audi-rs6-08.jpg

imsa-audi-rs6-11.jpg

imsa-audi-rs6-12.jpg

imsa-audi-rs6-13.jpg

imsa-audi-rs6-14.jpg
 
Putovanja.ba
Administrator
Tunerska kuća IMSA Tuning možda nije toliko poznata poput pojedinih njemačkih rivala, ali su u posljednjih godinu dana tržištu ponudili nekoliko odličnih dorada. Posljednja je Audi RS6 Avant snage 650 KS


Ukratko modifikacije njemačkog tunera se mogu svesti na povećanja snage, unaprijeđenje ovjesa i poneki vizualni dodatak. Krenimo redom. Snaga tuniranog bi-turbo V10 motora koji pokreće RS6 je modifikacijom ECU-a te upotrebom dorađenog sustava usisa zraka te sportskog ispuha porasla za 52 kW, odnosno 70 KS i sada iznosi 650 KS, dok je maksimalni okretni moment dosegao vrijednost od 780 Nm.

S dodatnom snagom Audi RS6 ubrzava od 0 do 100 km/h za 4,2 sekunde, dok 200 km/h dostiže za13,8 sekundi. Najveća brzina ovog automobila iznosi 300 km/h.

Nove opruge snižavaju automobil za 25 mm i čine ga čvršćim kako bi se unaprijedile njegove vozne osobine. Tu su i 20 colni aluminijski naplaci s gumama od 275 mm, a unaprijeđen je i kočnički sustav s diskovima promjera 356 mm sprijeda i 350 straga.
 
Član
ne leze mu ove felne, ispadnu ove guem balonek na njima...ili to mene oci yebu u 1:21 po noci ihhhhhhhhh :S
 
Početnik
htjeo sam i ja bas da neshto o tome komentarisem ... ali haman sa razlogom oni to karavane ... jer pricha mi Faik, znash Faika sigurno, njegov A6 i felge 18ke one od S8 i opruge sportske, amortizeri i sve znash da on to sredi ... jel malo brze udje u krivinu iznosi u mu zadnji kraj haman prelagan ... a nije quattro ...
 
Legend
Znam Faika, vozio onu dvicurinu :)
Moguce, jos zamisli kad je jace auto... ima to smisla.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top