Ima li snijega?

Ima li snijega?

Član
Hitno mi treba informacija ima li snijega na Vlasicu, da li je neko bio danas, juce?
Ne rade im ove kamere na stranici vlasic-bih pa da pitam.
Hvala! :icon_smile:
 
Član
jubix je napisao(la):
Hitno mi treba informacija ima li snijega na Vlasicu, da li je neko bio danas, juce?
Ne rade im ove kamere na stranici vlasic-bih pa da pitam.
Hvala! :icon_smile:

jel ides da skijas ili ? :icon_rolleyes:
 
Član
Trebalo bi biti, s obzirom da ga i po Sarajevu jos ima, a na planine nisam ni isao, gore je garant do koljena :icon_biggrin:
 
Član
bio sam gore, trenutno skijanje na vlasicu, nula bodova, snijega nema ni 20cm, svaki dan sve manje i manje, otopli preko dana... neureduju staze, topovi slabo, sve se od nove otopilo...
krcato bilo za novu, auta ko da je new york, svuda se prolazilo, izrovilo... a znamo koliko kamena ima na babanovcu, markovac nesto bolji, jer auta ne prolaze gore :lol:

mi smo djaba ponijeli skije, nije to to, skijanje na silu, po blatu i kamenu, te nesto razgazenog snijega... jucer zapucali na kupres i tamo se iskijali heh, mada i tamo preko dana popusti, toplo...
 
Član
kao sto limpi kaze jucer i prekjucer preko dana se topio snijeg, jer je bilo suncano i ugodno toplo, moglo se vani sjedit kafica ovo ono itd... za danas ne znam ;)
 
Član
Ja bio svaki dan od 28. i od jucer nema snijega i nije za skijanje,jer je temperatura bila +7...ne vjerujem da je danas bolje...
 
Član
a zna li neko od vas sto skija kolike su cijene karata na planinama
dal bjelasnica jahorina nebitno i koliko kosta da se iznajme skije ?
 
Član
vlasic 27,(babanovac-markovac), jahorina 30km, kupres 30, ... to je to, sa tim da na jahorini i bjelasnici imas tih nekih raznih kombinacija, od, do 11 karta, i to, ali nije neka razlika u cijeni 2-3 marke... govorim za dnevne karte.. ali eto otprilike do 30tak km od jutra do 16.00, tj dnevna... ili tko ne moze toliko skijat, najbolje doci ranije, uzet dnevnu, iskijat se do poludnevne(guzve nesto vece) i prodat kartu :D

i da, vlasic i slicni, bjelasnici jos "kulturnije" rampa i kartca, "uredno" naplacuju parking, ... jedino na kupresu ne naplacuju...

oprema nezz, ali ima od 10tak km pa nadalje... po danu...
 
Član
Limpi je napisao(la):
vlasic 27,(babanovac-markovac), jahorina 30km, kupres 30, ... to je to, sa tim da na jahorini i bjelasnici imas tih nekih raznih kombinacija, od, do 11 karta, i to, ali nije neka razlika u cijeni 2-3 marke... govorim za dnevne karte.. ali eto otprilike do 30tak km od jutra do 16.00, tj dnevna... ili tko ne moze toliko skijat, najbolje doci ranije, uzet dnevnu, iskijat se do poludnevne(guzve nesto vece) i prodat kartu :D

i da, vlasic i slicni, bjelasnici jos "kulturnije" rampa i kartca, "uredno" naplacuju parking, ... jedino na kupresu ne naplacuju...

oprema nezz, ali ima od 10tak km pa nadalje... po danu...

e hvala ti . . konto ovi dana otic malo skijat pa reko da vidim koliko se krecu cijene uglavnom nema te ispod 50 km :icon_twisted:
 
Top