Ima li ko?

Ima li ko?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ima li ko slobodan na kafu iz Sarajeva...cisto onako da se upoznamo ..malo popricamo u ocaj dosadan snjezni dan...


Nikom nije dosadno...:icon_question:
 
Početnik
Kapo dK je napisao(la):
Ima li ko slobodan na kafu iz Sarajeva...cisto onako da se upoznamo ..malo popricamo u ocaj dosadan snjezni dan...


Nikom nije dosadno...:icon_question:





evo ja cu...nadjemo se u zenici ili visokom...aahahahha..ajd kad je off neka se malo off-iramo..ahahhh
 
Početnik
edo_benz je napisao(la):
tebi sarajlicu mescini neobicno sto nisi banovan ha

pa sta banuju me banuju me,bio sam vec na 7 dana..pa sta...ja kazem ovo je off tema tako da mogu sve i svasta pisati sve dok je u granicama kulturnog i normalnog...tako da ja msm da nema potrebe za tim komentarima...a i ako se vec komentarise bujrum,samo bez uvreda...ha ya
 
Početnik
..cabo i boze gdje ovo sve ide..pa ako je ovo bilo za Bana onda stvarno nezz..sta vi mislite ako ste admin/moderatori da mozete sta hocete..sta covjek se malo zeza a ionako je OFF..bgm nezz ovo ko je uradio neka a bude stid..jer nedokazuje se tako svoja velicina jarane ;)
 
Član
Lija je napisao(la):
..cabo i boze gdje ovo sve ide..pa ako je ovo bilo za Bana onda stvarno nezz..sta vi mislite ako ste admin/moderatori da mozete sta hocete..sta covjek se malo zeza a ionako je OFF..bgm nezz ovo ko je uradio neka a bude stid..jer nedokazuje se tako svoja velicina jarane ;)

Stvarno mislim da nije bilo potrbe za bananom!
Takodjer, nek se stidi k'o je ga bano'vo :)
 
Administrator
grijesite obojica...ne branim nikog, jeste podforum off topic diskusije, ali tema nije off topic, tako da i za ovu temu imaju neka pravila... ne kazem da i ja ne spamam negdje, spamam ali u granicama... on sigurno nije dobio ban samo zbog ovog, clan sarajlic je kako sam ja primijetio spamao i po oglasima i slicno... dijelio neke "free bumpove" :)

sorry na off...
nastavite se dogovarati ;)
 
Član
ali oni to nerazumiju,poceo se sarajlic zajebavat na svakom mjestu jbg..kaze ovo je off mogu se zezat ali u granicama,nije ovo to to,al jbg ;) (ovo je off tema tako da mogu sve i svasta pisati sve dok je u granicama kulturnog i normalnog..)
 
Član
Kome nije jasno ima: http://www.bhtuning.com/novi-pravilnik-ponasanja-clanova-foruma-obavezno-procitati-pridrzavati-t-38766.html


5. Ukoliko budete pisali komentare koji nemaju veze sa temom u kojoj su pisani isti ce biti obrisan. Na forumu nema bezveznih postova, nečijih gluposti i sličnih stvari, to rezultira brisanjem komentara i upozorenjem, ako se ponovi slijedi BAN. Broj komentara nema nikakve veze sa vasim statusom na forumu. Nabijanje postova, odnosno slanje beskorisnih poruka, ce biti sankcionisano od strane administratora/moderatora.
 
Administrator
ovo je off tema http://www.bhtuning.com/off-topic-spam-i-sl-t-47483.html i ovdje mozes pisati sta hoces sve u nekim granicama,
a drugo su teme u off topic diskusijama gdje su pravila ista kao i za druge teme...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top