Hyundai Getz

Hyundai Getz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev jos jedan u nizu burazovih radova:

origi:
hyundaigetz20051600x120lw1.jpg


PS1:
getzpstv4.jpg


PS2:
getzps2uj8.jpg
 
Početnik
bezveze ... karambolka fujjjjjjjj bad look fujjjjjj zar nebi bilo ljepshe samo ga zakucat za pod kakvih pragica felgi ... i malo decentniji bad look
 
Član
nije los toliko samo ne valja prednji kraj odnosno spojler, posto je sve jednolicno suzi ga vizualno skroz...drugcije usisniek napravi i bit ce dobar :)
 
Član
pa pogledaj kako je taj pocetnik uradio clia, a ovo je uradio nabrzaka jer mu jaranov buraz ima getza, pa da njemu pokaze i ja onak iz dosade stavio...
 
Član
ma ni meni licno nije ova prednja karambolka nest, al ko sto sam napiso ovo je nabrzaka bilo i ovo sam ja svojevoljno stavio :D
al mi je clio zato, do jaja sto bi rekli iz zapadnog komsiluka hehe
 
Član
hehe.. ma tarik .. i ja sam par dana poslije njega poceo da ucim u ps-u.. pa et.. imam par radova.. hehe... jedan sam postavio gore.. a emire reci tariku da je moja buba bolja.. i tacka
 
Član
amer_sa je napisao(la):
hehe.. ma tarik .. i ja sam par dana poslije njega poceo da ucim u ps-u.. pa et.. imam par radova.. hehe... jedan sam postavio gore.. a emire reci tariku da je moja buba bolja.. i tacka

E sad ne bi bilo lose da nam se predstavis u novim clanovima pa da znamo ko si i cime se bavis, dok te ovi glavni nisu poceli ruziti!
 
Član
addo je napisao(la):
amer_sa je napisao(la):
hehe.. ma tarik .. i ja sam par dana poslije njega poceo da ucim u ps-u.. pa et.. imam par radova.. hehe... jedan sam postavio gore.. a emire reci tariku da je moja buba bolja.. i tacka

E sad ne bi bilo lose da nam se predstavis u novim clanovima pa da znamo ko si i cime se bavis, dok te ovi glavni nisu poceli ruziti!

evo preedstavio se .. samo me nemojte ruziti.hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top