Honda Integra Type R WiP!! :D

Honda Integra Type R WiP!! :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo honda integra koju radim kad imam vremena i polako je radim...Recite ako vidite nedje gresku da popravljam..Sa radovima idem postepeno..Pokusat cu je uredit da bude razlika od Org.

Org:
347y2r5.jpg


Wip 1:
21k9ytt.jpg



Radovi idu polako pa cu vas izvjestavat.
 
Član
vidi se znak ispod carbona;)
a i moraces minjat pozadinu,previse ima refleksija hauba,a pogotovo jer je nebo reflektovano ;)
 
Član
Trozic je napisao(la):
spojler od karbona i hauba off,nekako zamućeno a hauba nerealna,samo polako :cool:

nevidis da sam i svjetla izmijeno? a habu mi je pomogao ryu napravit a branik sam skinuo sa iste ovake integre type r
 
BoosT666 je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
spojler od karbona i hauba off,nekako zamućeno a hauba nerealna,samo polako :cool:

nevidis da sam i svjetla izmijeno? a habu mi je pomogao ryu napravit a branik sam skinuo sa iste ovake integre type r

to se sve da primjetiti al meni je bila bolja onako branik je skroz off ovakav jer boja se razlikuje lakse je bilo postojeci modifikovat da izgleda kao ovaj
 
Član
branik sa integre na integru plus sto ti je tamniji ima da se namucis dok ga nastimas na boju auta ili auto da stimas u boju branika.lakse ti je da ovaj njen branik modifikujes malo ga brushas i imas lijep prednji kraj ili ako vec hoces onda ovaj potpuno izbrushaj i ubaci otvore sa nekog sportskog auta recimo hanamnovog porsea ili ferarija,a mozes uzet i sa nekog japanca.karbon makni i ovaj otvor izmedju svjetala ili presjeci jednom popola jednom resetkom ili ga zacrni jel ti ispod karbona izbija nesto zeleno koda ti je nesto iscurilo spusti auto,prosiri sa strane..
 
Član
saledoboj je napisao(la):
branik sa integre na integru plus sto ti je tamniji ima da se namucis dok ga nastimas na boju auta ili auto da stimas u boju branika.lakse ti je da ovaj njen branik modifikujes malo ga brushas i imas lijep prednji kraj ili ako vec hoces onda ovaj potpuno izbrushaj i ubaci otvore sa nekog sportskog auta recimo hanamnovog porsea ili ferarija,a mozes uzet i sa nekog japanca.karbon makni i ovaj otvor izmedju svjetala ili presjeci jednom popola jednom resetkom ili ga zacrni jel ti ispod karbona izbija nesto zeleno koda ti je nesto iscurilo spusti auto,prosiri sa strane..

Za te ideje mi treba jako puno vremena stim da se ja ucim jos u ps mislim da cu se uz ovaj projekat dosta naucit i namucit da napravim na sta sam naumio..Hvala na podrsci..Ja cu to lagano....A od nisanovog projekta sam odsuto posto nemogu nac odgovoarajuci denor za njeg mutno mi sve a djelove neznam crtat...Mozda ga nekad kasnije odradim.
 
Član
ma neka samo radi pocni sa necim laganijim nemo odma tesko postepeno naucices a sto se tice donora evo ti link pa vidi dal ima sta za tebe http://www.vtuning.info/images/pieces/
 
Član
ako šta zatreba javi,što mogu pomoću ;)

sale tnx za link ja sam narikto da skine sve slike odjednom na kompjuter ;)
 
Član
nema na cemu druze ako sta treba kome nek javne
evo malo feldzona mozda nekom pomognu http://negerboll.com/images/Xtreme_-_wheels.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top