Honda CRV Izgubljen kljuc

Honda CRV Izgubljen kljuc

Član
Ako mi neko moze pomoci ili dati neki savjet sta da radim..
Znaci izgubio sam kljuceve od Honde ustvari ukradeni su.. Napravio sam kljuc pomocu brave ali je je ovaj ranije bio Kodiran znaci nemam rezervni kljuc ni kod..
Samo obican kljuc napravljen kod kljucara, znaci mogu sve otkljucati i volan i sve i kontakt dam ali nece da vergla i da upali..

HVALA
 
Član
mozes otic i u hudini, pa vidi sta ce ti oni reci, znam da oni s tim rade, brave, kodovi, kljucevi i ostalo.
 

MTR

Član
http://www.honda.hr/automobili/index.asp , zovi i nek te spakuju , ovdje to nemas nigdje niti ti iko ima alat za kodiranje kljuca za Hondu
 
Član
A nema ovlasteni servis to sigurno..A isao sam u Hudini ali previse traze oko 500 do 600KM.
 
Član
Ma izgleda da ce i biti tako.. Ja imam kljuc ali nema koda na njemu.. Pa sam mislio da neko ne zna od raje neku fintu da se skroz ukine taj kod ili nesto slicno da ne moram sada dati toliko para..

Samo sam mislio oko toga da li neko nesto zna. Hvala
 
Član
probaj dati oglas , ponudi 200 km za svoje kljuceve koje si izgubio i eto, tom kod koga su ionako ne koriste :cool::icon_biggrin:
 
AnDel je napisao(la):
probaj dati oglas , ponudi 200 km za svoje kljuceve koje si izgubio i eto, tom kod koga su ionako ne koriste :cool::icon_biggrin:

hahaha,jos napisi adresu lijepo i gdje parkiras auto i do doje po CRV-a...jer mozda bas nekom lopovu upali kljucevi u ruke ali nezna od kog su auta,onda mu kolega armani da do znanja gdje se upravo kljucevi traze i lopov jos samo sazna odakle je armani i eto mu CRV-a... kao PACMAN ;)
 
Član
ArmAni je napisao(la):
Ako mi neko moze pomoci ili dati neki savjet sta da radim..
Znaci izgubio sam kljuceve od Honde ustvari ukradeni su.. Napravio sam kljuc pomocu brave ali je je ovaj ranije bio Kodiran znaci nemam rezervni kljuc ni kod..
Samo obican kljuc napravljen kod kljucara, znaci mogu sve otkljucati i volan i sve i kontakt dam ali nece da vergla i da upali..

HVALA

ima neki lik koji na sarajevo-x-u cesto reklamira svoju firmu koja se bavi izradom kodiranih kljuceva.
evo teme, imas i broj mobitela pa zovni i provjeri
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=36913
 
Član
nemoj ni pokusavat da upalis bez orginal kljuca ja sam prije nekih mjesec dana imao problem kod musterije znaci djeca su se igrala u autu i nekako su iscupali onaj mali chip na kljucu ali on to meni nije ni rekao nego me samo nazvao i reko da nece da upali nece ni da vergla nista ja sam dosao pregledao sve na sto sam sumljao i nisam nasao nista na kraju sam vidio da taj chip fali na kljucu i samo ga ubacio srecom bio je pod nogama i odma je auto upalilo
 
Član
E prijatelju da ti kazem da ti imas tu samo 2 opcije,ako hoces kodirani kljuc onda to najvjerovatnije samo moze ovlasteni servis uraditi a to ce te kostati,druga opcija je da skines kompjuter i da ga odneses kod momka da uradi imo-off tj. da sprzi imobilizer.Ne znam odakle si ali u Gradisci ima strucnjak za to..
 
Početnik
Max_vti je napisao(la):
E prijatelju da ti kazem da ti imas tu samo 2 opcije,ako hoces kodirani kljuc onda to najvjerovatnije samo moze ovlasteni servis uraditi a to ce te kostati,druga opcija je da skines kompjuter i da ga odneses kod momka da uradi imo-off tj. da sprzi imobilizer.Ne znam odakle si ali u Gradisci ima strucnjak za to..

Da ali onda ce to auto biti na gotovs lopovima.Kontaktiraj clana Dottore ili otidji na crankshaft forum i nadji u banerima oglas firme Pašalić oni se bave time i rjesaju.Poslusja me radije dasj 500km za kvalitetno odradjeno nego da ti neko sfuseri i sl a pored toga i auto ti onda nee imati zastitu.Znaci ili ovlasteni ili pasalic ;)
 
Član
Ma imobilajzer svejedno nije nikad zaustavio lopova , eventualno nekog narkomana ili amater-lopova , za profa to nije nikakva prepreka.
A može se i napraviti novi kod-ključ, 70 KM je za VAG vozila , ovde kod nas u Gradišci.
 
Top