Honda Civic

Honda Civic

Član
Pozdrav svima namijeravam da kupim ovaja auto čovjek je odusto od prerade nema vremena dobijam auto prerađen prerađena svijetla i sve što ide uz auto pa me zanima koko se tuj još para mora uložit i dali se isplati!! Hvala!!

Ja sam iz slovenije i auto je naprodaju u sloveniji!!!


http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4604942&show=1
 
Početnik
vidi se da je neki extrem projkat,i treba tu jos dosta love,za farbanje za unutrasnjost jer na ovakom projketu se nesmije skrtarit
 
Član
Šta se još tuj treba uradit samo farbat il kako nisam baš ličarske struke više sam mehaničar a inače poznajem nekoga ko če mi farbat auto za vrlo sitne pare boja+nešto mu dadnem za ruke a profesijonalno radi!! Hvala na odgovorima
 
Član
vjerujem da ovaj covjek ima sve sto ide uz auto,kompletnu unutrasnjost i sve ostalo. On je veci dio posla uradio, ovo sada treba fino pripremit za farbanja i odraditi to. Kasnije ulaganja ima u sredjivanje unutrasnjosti,zavisi sta ti daje uz auto. Da sam na tvom mjestu,i da mi se ovo sto je zapoceto svidja ja bih je uzeo,makar je sredjivao naredne dvije godine
 
Član
Da vam prevedem šta u oglasu ispod piše:Na slikama je samo dijo stvari koji se dobije pored
bi-xenon od mercedesa ugrađena u fabrička svijetla
računar za auto ili car pc
momo volan
hladnjak
grijanje siceva
mehanizmi za vrata
kutija za woffer
na pola prerađene tapacirunge
i još puno stvari

ima dva eneterijera jedan sivi i jedan crni
avto radi među preradom je bio paljen jednom na mijesec

za doplatu 500€ i alu felne dotz 17" sa gumama

za doplatu 300€ brembo kočione sisteme

pola stvari što se tiče auta nisam napiso pozovite za info tako piše
 
pa kupi ga brate ako ce ti limar to sve dovesti za neke male pare. to sto ti kazes boja i nesto sitno za ruke je sirok pojam. imas set boje od 15eu i imas set boje od 22oeu. imas majstora koji lakiraju recimo golfa 2 za 250eu sa materijalom imas majstora i metalik lakova koji isti taj mk2 lakiraju i naplate 1000eu.
tako da.... ako mislis da ga mozes srediti za male pare uzmi ga odma da se ne proda;)
 
Top