help,koja boja felgi?

help,koja boja felgi?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
posto sad se vozim na 17" zimskim felgama,18"koje su ljetne mi stojeu garazi i mislio sam ih malo osvjezit tj u neku dr boju..
trenutno su sive boje eh sad......sta mi mozete predlozit?
da ostavim sivu boju ili maybe neku crnu?mada se bojim da cu ga zavorit crnom posto na tom autu se samo isticu felge pa da ga necu zatvorit.....ovo je ps-u uradjeno samo onako :D
xwuhf.jpg

a evo stvarna slika.....
11izk29.jpg
 
crna ili zelena :cool: perverzno oboje :icon_eek: ili mozda crno i crveni rub :icon_confused: ili neke druge boje rub ?? :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
a da ih posaljes na strojno poliranje :) 40 kuna po colu to bi se bas isticalo :)

neisplati se :D neznam,tek sad vidim da je ukus razlicit,svi hoce svakako.....tj svakvakvih boja a to me zbunjuje :lol:
 
fine su i u toj boji sada...
mogao bi i u ovu boju farbati,alumium plava(takvu sam je nasao)


ili da ofarbas u bijelo i naglasis taj reljef na rubu felgi u crnoj boju...
evo slicne su moje felge,pogledaj sta je kod mene na rubu polirano,to ti uradi crno a sve ostao uradi bijelo(jesam gay na ovoj slici :D )

lijepo bi bilo kada bi npr. sa unutrasnjosti felge(unutrasnji falc) napises CUPRA kao sto npr to pise kod porsche-a...

evo trazim na net-u sliku hebenih porsche-ovih felgi,nemogu da nadjem....
 
Član
nemoras trazit,iskreno ovdje kod mene nema tko bi to mogao napisat ....ta plava boja mi je prelijepa,moram jos razmislit :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top