HELP!!hitno mi treba neko na relaciji Donji Vakuf-Mostar-Donji vakuf

HELP!!hitno mi treba neko na relaciji Donji Vakuf-Mostar-Donji vakuf

Član
Treba mi neko od forumasa ko bi dobrovoljno ponio jedno pojacalo i subwoofer za mostar, a da odavde vrati jednu neonku, pa ako ima iko ko bi zelio pomoci a da mu nije neka velika obaveza, tu sam neka se javi.....

Potrebno mi je radi sljedeceg, na piku imam oglas za jednu neonku za kompjuter,javio mi se momak iz D.vakufa koji bi mi za neonku dao i pojacalo i subwoofer, on tvrdi da ej to sve ispravno, i da ima toga dosta ,a treba mu neonka....ne trazi od mene nista za nadoplatu,pa mi je malo cudno...al et
 
Član
Cekaj, mislis na obicnu neonku za komp, pa one su ni 20KM.... ili da je ne znam ti kakva moze nesto malo vise da vrijedi... a on daje pojacalo i wofer :icon_question: nije mi jasno :icon_rolleyes:
 
Član
nista jarane od toga..ja sam ga uhvatio :p ...ja i on smo se dogovorili za zamjenu :D ...dok vidim sta bi uzeo akbd..
 
Član
ma da ti budem iskren ni meni nije bilo jasno.....al eto navalio momak hoce, ma vala nemoze me ni zaj*at, 20Km dodje ta neonka ....tako da nemogu u minus nikako...
 
Član
pa da ..i meni je cudno od njega..al da se izrazim momak je mladji od mene ima 14 god ..al dobro to...malo je da se grubo izrazim seljacic sa sela je i ne zna oko toga..gledaj ovo sad ...ja mu dajem neonku 10km i pojacalo 40rms 30km ..za pojacalo alpine 1000w i sub pioneer 700w ..ne trebam ti nista vise rec..
 
Top