Halid Bešlić prvi put u javnosti nakon teške nesreće

Halid Bešlić prvi put u javnosti nakon teške nesreće

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Halid Bešlić prvi je put napustio bolnicu nakon 24 dana, od kobne noći 10. marta kada je u Sarajevu, nedaleko od svoje kuće, doživio prometnu nesreću u kojoj je teže ozlijeđen. Njegov izlazak u javnost je suprugu Sejdu ganuo te nije mogla suspregnuti suze.Pjevač je, nakon kratkog susreta s predstavnicima medija, pod policijskom pratnjom otišao na aerodrom, odakle će redovnim letom otići u Istanbul. Tamo će mu vrhunski stručnjaci operacijom pokušati spasiti desno oko.

Liječnici Kliničkog centra u Sarajevu posljednjih su dana medijima izjavljivali da je Bešlićev oporavak zadivljujući, te da pjevač samostalno hoda, normalno razgovara i jede. Bolničko osoblje često je od 'najdražeg pacijenta' čulo i pokoju prigodnu pjesmu.
 
Član
Dobro se udesio,i krezav je ali je dobro kako je moglo biti,najjači mu je kačket Armani Jeans :cool:
 
Legend
dobro se oporavlja
jos uvijek je zadonetka ko je vozio auto, jer se pojavila prica da halid nije vozio..
 
Član
pa majku mu ko je slikao covjeka
ja ne znam koji je qurac svima, covjek zamalo poginuo a oni bi da ga slikaju :icon_mad:, i to u ovakvom stanju

ps
jest da je off al kad sam vidio da je hayat prije 2 mj. snima covjeka koji se raznio bombom, snimaju kako mu je noga otpala...:icon_mad: itd nista me nece iznedaditi
 
Član
Čuj ko je slikao,pa to je bila bitka za slike i lično ne vidim problem nakon ovoliko vremena za slike,čudi me da prvih dana nisu procurile neke strašne fotke...
 
covjek izaso pred bolnicu sa porodicom i doktorima i pozirao fotografima..nemas se sta buniti zbog slika ;)

al je bas nastradao halid, lice je katastrofa, svo isjeceno :S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top