hajmo iskreno, kolko vas je procitalo gore onaj prvi dio foruma - Pravila ponasanja?

hajmo iskreno, kolko vas je procitalo gore onaj prvi dio foruma - Pravila ponasanja?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja evo prvi put da sam bas otvorio i procito sve. i prvo sto sam mogo zapaziti je da se uveliko krsi pravilo o podizanju starih tema, o off-u da ne govorim. a bogami se krsi i pravilo o reputaciji...
pa mislim da je red da oni sto nisu otvorili, da otvore i procitaju. za dobrobit svih na forumu. da se ne moraju u skoro svakoj temi ista upozorenja ponavljat...
 
Putovanja.ba
Administrator
I sta sad sa tim? Sta je cilj? Mislis da mozes opomenuti 1000 ljudi i da to mogu 2-3 covjeka pratit i uredovat?
 
Član
Pravila su tu da se krse...krsimo drzavna pravila, sto en bi i forumska hahaha ipak je ovo Balkan :D
 
Član
RE: hajmo iskreno, kolko vas je procitalo gore onaj prvi dio foruma - Pravila ponasan

tibor987 je napisao(la):
Pravila su tu da se krse...krsimo drzavna pravila, sto en bi i forumska hahaha ipak je ovo Balkan :D

slažen se, čisit balkan, to za nas nije čudno
 
Član
ma ne citam ja to. ponasam se nagonski :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
Ja pravila foruma nisam citao od 2005. god. od kad sam zadnji put preveo cijeli OGame.ba forum.
Nick mi je bio ParaN01d, ako je ko igrao sigurno me se sjeca :D
 
Početnik
LudoA je napisao(la):
Ja pravila foruma nisam citao od 2005. god. od kad sam zadnji put preveo cijeli OGame.ba forum.
Nick mi je bio ParaN01d, ako je ko igrao sigurno me se sjeca :D

<br />
lameru ne lazhi :)

Kakva ba pravila, ionako ih niko ne postuje, sto bi ih citali ...
 
Član
Fele je napisao(la):
I sta sad sa tim? Sta je cilj? Mislis da mozes opomenuti 1000 ljudi i da to mogu 2-3 covjeka pratit i uredovat?

cilj??? interesovalo me ko je procito pravila... a da se procitalo, sigurno bi se vise i pridrzavalo...
 
Legend
Za sada je sve korektno na forumu, pojedine korekcije se moraju izvrsiti, malo opominjanja nije na odmet, recimo ima clanova koji se regaju,pa drito prodajem BMW-a, ili pocne se ubjedzivati sa nekim.

Neka od bitnijih su da se predstavi kompletno kao i svi, da postavi fotografije svog, ocevog, maminog auta, i da nedize stare teme.
 
RE: hajmo iskreno, kolko vas je procitalo gore onaj prvi dio foruma - Pravila ponasan

ja sam bio mod na jednom forumu od igrice nebitno kojem:D tako da sam navikao na sva pravila tamo pa mi ova dodju isto ko da ih i nema u poredjenju s onima...inace to gore sam procitao odma cim sam se rego jbg navika:icon_biggrin: al kad sam vidio da ovdje ne postoji posthunt, smije se psovat odnosno pisat prostije rijeci:lol:, smije se spamat ma joj divota....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top