Gume ribaju od amortizer??

Gume ribaju od amortizer??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako raja..moj drug je uzeo felge OZ 15´7J sa gumama 195/50/15 i nemoze da ih montira jer mu ribaju naprijed od amortizer:icon_question: :icon_question:
Kako je to uopste moguce :icon_question:..ipak je 206 peugeot i vidjao sam ih ja sa 16 :cool:
Moze li biti da riba jer je auto podignuto na dizalice pa onda stavljene felge jer ja nisam bio tu kad ih je on monitrao ;)..kaze udaraju mu oko 1cm od amortizer :D...da probamo opet staviti pa auto spustiti na zemlju ili treba nesto prepravljati ipak??
 
Član
to zanci ako je u mene na golf et 28 u njega je veci oko 45 ??

sta mislite bili molge gume 185/55 pomoci ista?
Nezz kakvo je sa zadnjim mozda mogu iza ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
to zanci ako je u mene na golf et 28 u njega je veci oko 45 ??

sta mislite bili molge gume 185/55 pomoci ista?
Nezz kakvo je sa zadnjim mozda mogu iza ;)

to nema veze sa autom, ET je na felgi... ET znaci gdje je centralni dio, tj. onaj koji se sarafa, sto je veci ET felge su vise unutar blatobrana uvucene.. ne pomazu ti tu puno gume, jednostavno ih moras izbaciti vani malo...
 
BHT Ovisnik
pug 206 ima dosta problema oko tog ET,pitaj clana dj_m4rko ,tesko je naci odgovarajuce felge za njega bas zbog ET,jer unutra nema mnogo mjesta,tako nek trazi original za puga felge najbolje il nek s emuci pa trazi s odgovarajucim ET-;)
 
Član
funky je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
to zanci ako je u mene na golf et 28 u njega je veci oko 45 ??

sta mislite bili molge gume 185/55 pomoci ista?
Nezz kakvo je sa zadnjim mozda mogu iza ;)

to nema veze sa autom, ET je na felgi... ET znaci gdje je centralni dio, tj. onaj koji se sarafa, sto je veci ET felge su vise unutar blatobrana uvucene.. ne pomazu ti tu puno gume, jednostavno ih moras izbaciti vani malo...

znam ja to drug u mene je na golfu 28 ;)...a u njega zar 45 il ivise..to ti je govorim :icon_smile:

cliocup je napisao(la):
nek ti drug uzme brusilicu i skine samo jedan mm da šešira amortizera ;)

smije li se brusiti neznam :icon_rolleyes: :icon_question:
A i nisam ja vidio koliko mu riba mislim koliko treba brusiti ;)
 
Član
funky je napisao(la):
ma jok brusiti amortizer ili oprugu, da je oslabis, pa da negdje sleti covjek ccc

ma nisam reko da brusi oprugu neg šešir amotizera sa strane da skine najviše 1 mm bar sam ja tako rješio kad sam kupovo ove intra line mjenjo sa frajerom i postavim ja ono struže reko drug daj ti brusilicu ak imaš skinem samo sec namontiram i nema frke evo već godinu vozam tako nikad niš al et ak' misliš da je nesigurno ti nemoj ;)
 
Član
Ev sada sam bio sa momkom kaze da mu udara u amortizer tj.sipku onu nije u sesir i orpugu pri vrhu nego dole na stubu :D
znaci nemogu felge nikako :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top