GTI RALICA DUBOKI BRANIK GOLF 2

GTI RALICA DUBOKI BRANIK GOLF 2

Pozdrav raja, samo bi da vas obavijestim o tome da sam juce isao u nabavku nekakvih lajsni, rubov, farova itd..za golfa 2 jer je auto farban itd..

i izmedju ostalog kupio GTI RALICU ZA DUBOKI branik, znaci duboka ralica (iz 2 dijela)
i cijena je 8 KM po dijelu,,tako da znaci 16 KM dva dijela koja cine komplet ralicu za duboki branik..

ovo navodim samo zato sto primjecujem da se cijene ovih ralica po piku vode 40 - 50 - 60 KM ..sto je ..glupost :icon_mad:

i ako ce neko rec da je ovo kineska, vjerujte i original i kineska podjednako podnose udarce

i ovo sam uzimao na koridoru, ARIZONA, (kod Brckog)

imaju mnostvo auto opreme, tipa GTI stopki, kristalnih farova, maski...i td..ono sto se po piku cijeni 4, 5 puta vise..

pa eto...mozda kome posluzi..i da,,evo slika..: nije orig..ali ovakva
25z0x.jpg
 
Član
Očito nisi nikad vozio nizak golf sa kineskim nastavkom čim si takvu glupost izjavio,

njemački nastavak trpi izvijanja sjedne na branik (ako je original branik) kao da je sve iz jednog dijela i sve kopče uđu na svoje mjesto i kako god zapneš nećeš ga svuć sa branika, nije džaba poslovica "koliko para toliko muzike"
 
bolc je napisao(la):
Očito nisi nikad vozio nizak golf sa kineskim nastavkom čim si takvu glupost izjavio,

njemački nastavak trpi izvijanja sjedne na branik (ako je original branik) kao da je sve iz jednog dijela i sve kopče uđu na svoje mjesto i kako god zapneš nećeš ga svuć sa branika, nije džaba poslovica "koliko para toliko muzike"

Jasno ko dan...ja sam svoj platio 100km ltzi kao saliven a i zapinje se svaki dan po 100puta;)

a ovo sam i ja znao kod nas je na svakom otpadu 50km nov zamjenski a u biti cijene su drasticno manje....
 
Član
Kod mene je org, a mogao sam kupiti za male pare kineski duboki i nisam. A sto se tice kvalitete kineski puca, a org se ogrebe, tako da to sve dodje na isto.
 
Legend
Ma zna se to... Ko ne vozi nisko auto moze se pocastiti i zamjenskim... A OEM je puno fleksibilniji... Samo se malo i pretjeruje sa cijenama... Mada, za mk2 je vec postalo tesko za naci originalne dijelova pa se cijena formira po potraznji i ponudi... I onda ko ima vise srece... ;)
 
ma et, po meni je malo "nafilana cijena " 50+...sad jel to sto su se istrijebile tj, postale OEM....nez..
i prvenstveno sam stavio jer nemogu svi priustiti tu od 50+KM...ili za neke koji rade sa tim farbanje, repariranje vozila..itd..(kao recimo ja, gdje mjesecno, u prosjeku, radim jednog golfa 2, il jettu,,pa se zadesi da musterija zeli duboki branik..i sad, kad kazes cijenu originala misle ljudi da lazes, pa zato ako kome odg ova jeftinija verzija, ko ne vozi spusten auto,,zato sam stavio,,I naravno namjera mi je samo bila da pomognem :icon_smile:
P.s : molim bez osuda da nisam vozio spusten auto :lol: :lol:
 
Član
Pa ako ti je auto spusteno koliko ce ti puta puci taj spojler pozeljet ces da si odmah uzeo orginalni...ja sam platio spojler za plitku karambolku 50km i sta je sve trpio i koliko se vukao po podu nista mu nije bilo :D
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Pa ako ti je auto spusteno koliko ce ti puta puci taj spojler pozeljet ces da si odmah uzeo orginalni...ja sam platio spojler za plitku karambolku 50km i sta je sve trpio i koliko se vukao po podu nista mu nije bilo :D


Nije puko ali je se onda sav izgrebo, sto je podjednako ruzno za viditi kao i slomljen.
 
Franki je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Pa ako ti je auto spusteno koliko ce ti puta puci taj spojler pozeljet ces da si odmah uzeo orginalni...ja sam platio spojler za plitku karambolku 50km i sta je sve trpio i koliko se vukao po podu nista mu nije bilo :D


Nije puko ali je se onda sav izgrebo, sto je podjednako ruzno za viditi kao i slomljen.

Izgreban se moze ofarbati da bude kao nov... nemogu samo da shvatim kako mozete porediti original sa kopijom... nije dzaba razlika u cijeni... za mog audija prednji Votex spojler original na ebay-u kosta 500 eura i pravi je raritet naci a neka americka firma pravi kopiju i kosta 50 dolara.. ja nebi nikad nesto kinesko stavio na auto pa makar mi to zadnja opcija bila... sve je to stvar ukusa, nekome se svidja a nekome ne ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Pa ako ti je auto spusteno koliko ce ti puta puci taj spojler pozeljet ces da si odmah uzeo orginalni...ja sam platio spojler za plitku karambolku 50km i sta je sve trpio i koliko se vukao po podu nista mu nije bilo :D


Nije puko ali je se onda sav izgrebo, sto je podjednako ruzno za viditi kao i slomljen.

To je 10-20 minuta posla da opet izgleda normalno :)
 
Član
Nista bez OEM djelova, mada meni na Roccu je i dan danas Passatova ralica talijanska dosta toga je pretrpila, al ju je na kraju snjeg sjebao pa je pukla :D al definitivno se vise isplati dat 20-30-50 KM vise odma i miran si nego svako malo mjenjat je i td.
 
Top