GTI motor, 12 godina stoji??

GTI motor, 12 godina stoji??

Član
Nasao sam motor, paucina i prasina po njemu, ali kao nov. Kaze covjek stoji mu 12 ili 13 godina, redovno dole okrece. Nisam mogao prepoznati da li je 82 ili 79kw, sve mi se cini da je digifant. Nema filtera zraka, a ja samo po tome mogu prepoznat. Nedostaje onaj dio gdje bude k glava ili ona elktronika, samo ima usisno crijevo.E sta sad, koliko je to sigurno ubaciti u auto, napolju stajao pokriven?
 
Član
Taj se motor mora rastavljati ako toliko lezi, tome su motoru vjerovatno karike zapekle od stojanja, a i pitanje je u kakvom je ostalo stanju...
 
Član
Ima covjek Audi 80 sa slicnim motorom i kad ga je kupio prije 12 godina trosio ulje, kupi ovaj motor s namjerom da ga ubaci. Medjutim majstor mu rekao da je potrebno zamijeniti gumice na ventilima, to je uradio, vozi i dan danas bez ikakve razlike kako kaze. Eto razloga.
 
Oces reci da moj brat sto je ubacio u golfa 2 dizel motor je cigan, jer nije zaposlen i nema finansije da sipa 1,8 benzinca a + ide na fakultet.
Ja bih uzeo taj gti motor, pa nek stoji za nekog race projekta :D
 
Član
Nema ti taj motor potencijala ni za sto osim da dobro potrosi, a posebno to pola motora sto stoji 12 godina.
 
Top