group buy kreda za poliranje felgi

group buy kreda za poliranje felgi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rs6

Član
e kao sto naslov kaze, ima li zainteresovanih za group buy krede za felge ???
roki_actros i ja se dogovoramo pa da vidimo ima li jos raje kome treba krede ......

ps. ako tema u pogresnom podforumu zamolio bih admine,modove- da je premjeste :)

Cijena krede cca. 900 grama iznosi 32 KM..Polirni kolut za busilicu 125 mm kosta 12 KM / kom
 
Član
meni treba, al malo, ne bi onu komadinu od kilu :D

de cijenu napisi i koliko dodje, npr. za cenera bi ja
 
Evo ovako ja cu se prijaviti da bi tj da mi treba, e sad da nebi svako pitao posebno sta je koliko je mozda je bolje ovako ko se prijavi da mu se proslijedi na pm sta je i kako je ;)
 

rs6

Član
ajde ljudi dogovorite se kako cete i sta cete, meni treba ovo full, pa da sto prije narucimo :D:cool:
 
Član
meni treba nastavak jedan nov za busilicu da popravim svoj rad sto sam poliro sa starim nastavkom :)
 
evo ja se javljam za nastavak jedan, istrosio sam svoje sve

dakle, Erol - 1 nastavak

e da, jos pjedno pitanje, imal slucajno koji meksi nastavak osim onog sto sam i prije od Rokija uzimao?
 

rs6

Član
erol_brcak je napisao(la):
evo ja se javljam za nastavak jedan, istrosio sam svoje sve

dakle, Erol - 1 nastavak

e da, jos pjedno pitanje, imal slucajno koji meksi nastavak osim onog sto sam i prije od Rokija uzimao?

znaci meksi nastavak, javit cu ti ;)

sta je ovo svi hoce nastavke niko nece kredu :D
 

OmO

Član
I ja hocu nastavak, a za kredu jos ne znam da li cu uzimati jer mi je rekao Ajdin dati komadic.. Jer mi i ne treba puno :icon_smile:
 
ja sam kupio kilu krede prosli put, druze preso sam dosad bar dva- tri seta fela i jos kojekkavih sitnica nisam ni 10% potrosio

a nastavak vidi mi obavezno ako ima koji meksi
 
Član
Moze i meni jedan nastavak za busilicu

i krede za 15 km to jest 400 grama puno mi je ovoliko. Ako ko hoce mozemo po pola uzet. I kako dostava do sarajeva ?
 

rs6

Član
znaci imamo 6 nastavaka, i 2 x 900 grama krede racunajuci sarajlica i nelex-a, jer i sarajlic je rek'o da bi pola uzeo ... ajmo jos ljudi za kredu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top