Grid

Grid

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
za one koji su uzivali u  Carbonu , MostWanted, Pro street  

http://www.codemasters.de/grid/index.php#/home/
  
 
Član
isto kao i dirt engine i blur . . . ma sve a ekstra je igra zaista i naigrao sam je se dosta pogotovo drift s aids off samo da je jos i force wolan. . .. .eeeeeeeee
 
Član
odlicna igrica.grafika je predobra,osjecaj brzine je ok.posebno mi se svidja dim.igrice sam se naigrao i sad je uglavnom igram online.igral jos neko online?
 
Član
ee igro sam sve nfs extra neka su samo auta :D A imam i ovaj grid ali isto kao da falicrack posto sam skino sa neta !
 
Član
evo moje konfiguracije pa recite mozel ? ? RAM 1 GB ram2(667)mhz graficka 256 700-series procesor 3200+(64)AM2
Mozeli na ovu kantu grid ? ? ?
 
Član
0g1 je napisao(la):
evo moje konfiguracije pa recite mozel ? ?  RAM 1 GB ram2(667)mhz graficka 256 700-series procesor 3200+(64)AM2
Mozeli na ovu kantu grid ? ? ?
stavi grafiku na na medium ako ako zapinje pomalo smanjivaj  uglavnom mora moći
meni igra ne radi jer mi neki servis od windowsa napiše da mi IP adresa nije odgovarajuća te da nemogu pokrenuti igru....kakve veze IP ima sa igrom nejam pojma al ima dosta ljudi isti problem... inače nfs pro street moj komp vrti na maximum (al mi je igra beze skroz),test drive unlimted itd,žao mi je što me zeza windows pa ne mogu igrati GRID...
 
Član
Po meni je Grid mnogoooo bolji od pro street-a i od dirt-a,sve mi je na max sem sjene na medium,neznam sto,omiljena disciplina mi je pro touge,kao na japanskim planinama,uzivim se drama,jos mi volan logitech ff gp pa buba drama,malo gledam touge battle na youtube pa onda brze bolje letim na gridu,heheh!!! Dobra igra i jos sto se naculo jeste da codemasters treba da od slejdece godine pocne praviti formulu 1 za pc nakon vise od 7 godina pauze jer je sony zakupio bio prava za ps!!! Eto toliko...
 
Član
da oživim temu...
igrali iko ovo,nisam dosada mogao igrati zezla me bežična kartica njeni driveri i servisi od windowsa koji služe za internet :lol:
to jedva urikto,danas je prvi put igrao ali me upravljnanje razočaralo,sam malo dirnem tipku na tastaturi smota naglo i ode auto niđe veze :icon_twisted:
kako uvas mota :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
nisam zadovoljan kontrolama nikako,kako god da ustimam na volan nije dobro pa je niti ne igram
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top