Granica za uvoz auta?

Granica za uvoz auta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Narode znam da je bilo mnogo price oko ovoga al vise ne znam ni sam sta je istina.
Interesuje me koja je sada granica starosti za uvoz polovnih auta, 7, 8 ili 10 godina?
Koliko sam upratio pomjerena je sa 7 na 10, juce na tehnickom pitam i teta kaze 8... mup danas ne radi pa ne mogu pitati tamo, a trebala bi mi tacna informacija danas, pa eto ako je ko upoznat s time i zna koja je bio bih zahvalan.
 
Član
Ima negdje na forumu vec postavljena tema ja mislim da to kreće od 10-tog mjeseca ,al sa tim da auto mora posjedovati EURO3 normu što znači da se nece moći opet uvesti nešto ispod 2000 jer je malo auto ispod sa normom 3
 

IGY

Član
i ja isto znam da je do 7
a to oko 10 godina je samo bilo price ali nista konkretno nazalost
 
Super Moderator
od oktobra bi trebalo bit do da se smije uvest auto do 10 godina... to bi bilo fino boga mi :D
 
Član
pa ja sam piso ovdje o toj temi
taj zakon je vec usvojen a kada stupa na snagu neznam
 
Član
Za sad je 7 pricali su od 10 mjeseca starosti ide do 10 ali vjerovatno je i to jos jedna laz ..Evropska unija nalaze da se mora ukinuti godine i da odobri uvoz svih automobila bez obzira na godine ...NEz jel to tacno ali sam cuo!poz
 
Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
bice do 10 godina
od oktobra

cudo nisi pitao sta je to euro3,posto uvijek to pitas kad je ova tema:lol:
ljudi bice nesto od toga,sigurno,samo da prodje kroz savijet ministara i usvoji se zakon a sad kad ce to tacno biti..
 
Član
Daj boze da bude ... netko je bio rekao na OVOM forumu da je od 1. mjeseca , ali nije , ja pitao na carini...
za sad 7....
 
Član
round-parachute.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top