Google chrom problem????

Google chrom problem????

Član
Ljudi od danas mi ne radi google chrom pretraživač neće nijedu stranicu da otvori, uđem na internet expolorer sve normala, jel zna neko da čega je??pozzz
 
bad_look je napisao(la):
Ljudi od danas mi ne radi google chrom pretraživač neće nijedu stranicu da otvori, uđem na internet expolorer sve normala, jel zna neko da čega je??pozzz

imao isti problem , samo ga uninstall i ponovo install :D negdje sam procitao na nekom forumu da je skinuo neki update ili sl. pa zeza nece nista da otvori
 
Član
Izbrisi ga iz kontrol panela i onda nadji u program files folder njegov i njega izbrisi rucno,
zatim obrisi i ovaj folder C:\Documents and Settings\Dejan\Local Settings\Application Data\Google (da bi ovo vidio moras ukljuciti skrivene fajlove)
restartuj masinu pa instaliraj!
Srecno!
 
Član
Gaga:gdje ću vidjeti tay proxy???pozzz

Dejan 16 v briso sam al ne mogu da ga nađem u program files nema ništa...pozzzzz:cool:
 
Jel zna netko neki pametan program/dodatak za skidanje flash videa na chromu? imao sam na mozili dobrih i jednostavnih a za ovo cudo nemogu nac.. :icon_evil:
 
bad_look je napisao(la):
Zar niko ne zna kako ovo riješiti???????:icon_confused:

pokusaj sa perfect uninstal, izbrisi s njim restartuj komp pa onda ponovo instal....

ako ne prodje ima i drugih brovsera, mozilla 4 RC1, opera, svi su manje vise isti ;)

SoundLunatic je napisao(la):
Jel zna netko neki pametan program/dodatak za skidanje flash videa na chromu? imao sam na mozili dobrih i jednostavnih a za ovo cudo nemogu nac.. :icon_evil:

Probaj sa orbit downloader, znam da radi na vecini pretrazivaca ali chrome ne koristim pa ne mogu potvrditi 100% ;)
 
Član
To je neki program koji moram skunti jel perfect unistall??pozzz

Probao s aovim program i opet isto......neće nijedne stranice da otovori.....jbt stvarno ne znam šta mu je...ccccc:icon_confused:
 
Preinstaliraj sistem i rijeseno..... a i ne znam sto si bas zapeo za chrom pa chrom, ima bar jos 5 pretrazivaca koji su u oticaju, a sto se tice vizuelnog izgleda kao i brzine svi su tu negdje.....
 
Član
hehhe skoro sam sitem dizao...i stavio licenciran aniti virus, tako d ami se to ne radi.....koristim moziluu sad al ipak navikao na onaj, ostali rade samo on jebe stvar......ne kontam kkao je odjednom mogao stati??pozz:icon_sad:
 
Član
ne kontam sta ti je to toliko mozilla drugacija od crome-a, vecina stvari je ista. cak je mozilla jednostavnija i preglednija, a kratice bukvalno iste...
 
Top