Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da predstavim svoj novi auto...tacnije golf, a ne auto:D Nisam ljubitelj VW-a, ali sam ipak iskoristio priliku da uzmem ovog cabria pa ako se pokaze mozda i ostane kod mene... Da ne duzim...

93.godiste, 1.8 90ks:)icon_sad:)

Oprema: Klima, 4x el.podizaci, el.krov, el.retrovizori, servo, sportska sedista, alu felne 14"...

Dodatna oprema: Golf 4 look farovi, tonirana stakla, hella stopovi, maska bez znaka, GTI opruge, clean look gepek, felne 17", mat crna folija preko celog auta, carbon look hauba i carbon retrovizori...

Ovo su slike sa oglasa, nisu neke i auto je prljav na njima, uzivo je lepsi, posebno sa spustenim krovom :)



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: Golf Mk3 Cabrio

kakav fiat ovo je auto :p
nek je sa srecom Marko, valjda neces imati problema s ovim krovom;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

cini se da fino izgleda
neka je sa srecom druze, da slusa bolje nego hgt;)
 

IGY

Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

konacno imas auto :D hehe
svidza mi se pravo, pogotovo sto je mat ;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Posao sam te podjebavati, al' kad sam vidio slike ne mogu, svidja mi se :) bas je lepi, nek' je sa srecom, bolje ga parkiraj od Bravoa :D
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Uhh fina trica mogu reci...Boja pun pogodak...Krov izgleda uredu ne poderan...sam neke agresivnije felgice i od gti-a lip na branik imas tricu san snova :)
;) :123:
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Neka je sa srecom Delas druze, da te dobro sluzi, a i ti njega...sad ces bit glavna faca preko ljeta, sve ces ribe pokupit :lol:
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Pored ovakvog cabria ne bih ni pogledao Brava a kamoli kupio ga :cool: Nek je sa srećom, pravo lijep autić
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

opa prava sminka :cool: nek je sa srecom i da slusa, i da te drugi izbjegavaju heh ;) al barem je folija, lako se moze popravit :D
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Bolje je ovo od bravo jest da ne ide ko bravo al dobro izgleda :cool:;)
A ima i opreme :icon_smile:

Ima jaran isti model sa istim motorom bas cool auto ljeti pogotovu sminka :D;)

Neka je sa srecom :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top