golf mk3 1.8 GT

golf mk3 1.8 GT

Član
E OVAKO RAJA,PROBLEM KOD MENE JE TAJ STO KAD JE AUTO U LERU OBRTAJI IGRAJU OD 500-1500 PAR PUTA I AUTO SE SAMO UGASI,MOLIO BI POMOC OKO OVG PROBLEMA
 
vaakum cjevcice kako su spojene, ako nisu spojene kako treba to ti moye biti, ja sam taj problem dugo imao dok nisam nasao kako ih spojiti kako treba, onda maf senyor (protokomjer zraka), smjesa goriva, zracni filter...

daj napisi sta si sve mjenjao i probao pa da znamo, svijece jesi li gledao, kablove, da li je dobro ustelovan...
 
Član
eto rekao ti je vec zen3dom sta bi moglo biti,isto se desavalo kod mog prijatelja,,auto nije moglo da ide prvom na stangasu,skace ko bolestan,,kod njega je bio problem sa zrakom,malo jos razvodnik zakrenuo,nastimao obrtaje i eno sad je pisca;);)
 
ArminM je napisao(la):
eto rekao ti je vec zen3dom sta bi moglo biti,isto se desavalo kod mog prijatelja,,auto nije moglo da ide prvom na stangasu,skace ko bolestan,,kod njega je bio problem sa zrakom,malo jos razvodnik zakrenuo,nastimao obrtaje i eno sad je pisca;);)


Arma imam i ja isti problem i u mene nemoze da vuce na stangasu ni u 1 ni u 2 razumijem da ima 60 konjica al trebao bi da ide, morao bih i ja to da pogledam malo bolje oko motora, ostario je 15 mu je kuka :D
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
eto rekao ti je vec zen3dom sta bi moglo biti,isto se desavalo kod mog prijatelja,,auto nije moglo da ide prvom na stangasu,skace ko bolestan,,kod njega je bio problem sa zrakom,malo jos razvodnik zakrenuo,nastimao obrtaje i eno sad je pisca;);)


Arma imam i ja isti problem i u mene nemoze da vuce na stangasu ni u 1 ni u 2 razumijem da ima 60 konjica al trebao bi da ide, morao bih i ja to da pogledam malo bolje oko motora, ostario je 15 mu je kuka :D

u mene ne može:D valja 1500kg povuć:lol:
 
zlajaaa je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
eto rekao ti je vec zen3dom sta bi moglo biti,isto se desavalo kod mog prijatelja,,auto nije moglo da ide prvom na stangasu,skace ko bolestan,,kod njega je bio problem sa zrakom,malo jos razvodnik zakrenuo,nastimao obrtaje i eno sad je pisca;);)


Arma imam i ja isti problem i u mene nemoze da vuce na stangasu ni u 1 ni u 2 razumijem da ima 60 konjica al trebao bi da ide, morao bih i ja to da pogledam malo bolje oko motora, ostario je 15 mu je kuka :D

u mene ne može:D valja 1500kg povuć:lol:

U mene golf 1030 kg + ja sekundarni konj :D = 61 konj na 1100 kg
 
Član
@golfanaticars -drug ja sam skoro sto posto siguran da kod tvog auta nije nikakav problem,samo ti treba malo veci konj,da ga propuse,nista drugo,utusili ste vi auto dobro
 
ArminM je napisao(la):
@golfanaticars -drug ja sam skoro sto posto siguran da kod tvog auta nije nikakav problem,samo ti treba malo veci konj,da ga propuse,nista drugo,utusili ste vi auto dobro

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Hvala na komplimentu i cijenim tvojwe misljenje ;) ajd potrudit cu se da budem malo veci konj :icon_smile:

i da vise ja ne spamam :icon_exclaim: da se covijeku rijesi problem.
 
Član
ma ja bi tu malo zakrenuo razvodnik,povecao broj obrtaja,pa ces onda vidjet,nesto ce se desit,ako ga budes ustimao da fino radi pokusaj vozit,pusti ga prvom brzinom da ide na stangasu,ako bude skakako ne valja,ponovo treba zakrenut razvodnik,malo samo,dok se ne unormali,,,ali opet prije svega pregledaj vakuum,mozda je i tu problem
 
Top