Golf mk2 VR6 Turbo! - Komentari projekta!

Golf mk2 VR6 Turbo! - Komentari projekta!

Član
RE: Golf G60 Kompressor_

Ma vrh brate:icon_biggrin:

Ne volim duje al na ovakve sam čak i ja slab:cool:
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor_

:icon_eek::icon_eek: Koja masina :icon_eek: Svaka cast za ovo ;)
 
Legend
RE: Golf G60 Kompressor_

ma perfektan golf,ogledao sam ga od svukud i bez mane je ....! svaka cast vlasniku na odlicnim radovima a i ulaganjima, kad turbo legne ovo ce biti strahota na cesti
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor_

extra golf gledao sam ga u kladusi i od svih auta sto je bilo golf je jedna klasa ispred svaka cast za aut;)o
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

jednostavno rečeno WTF :icon_eek:

i koliko konja ovo čudo ima
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

svaka cast momci, jedva cekam da vidim kakav klip sa vr6 turbo motorom;);)
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

heeh vidjece se cuce se tu je ernad da prikaze moje je da slozim i provozam ,auto bi treba sa svim djelovima da izvuce oko 490-520 konja mada nisam zelio to te naso zlatnu sredinu tako da sam narucio mapiranje procesora i druk senzora na 390 -400 konja to jest 1,5-1,6 bara ,ceka se procesor iz njemacke da auto krene u sklapanje posto nevolimo krecati u projek a fale djelovi pozdrav svimaaa
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

bmwgti je napisao(la):
heeh vidjece se cuce se tu je ernad da prikaze moje je da slozim i provozam ,auto bi treba sa svim djelovima da izvuce oko 490-520 konja mada nisam zelio to te naso zlatnu sredinu tako da sam narucio mapiranje procesora i druk senzora na 390 -400 konja to jest 1,5-1,6 bara ,ceka se procesor iz njemacke da auto krene u sklapanje posto nevolimo krecati u projek a fale djelovi pozdrav svimaaa

:icon_cry::icon_cry::icon_cry: covjece nisi normalan hah svaka cast i sretnoooooooo;);)
 
Top