Golf mk2 diesel power

Golf mk2 diesel power

Član
:D Dosao red da predstavim i ja svoju masinu :D
GOlf 2 1.6 diesel 40kw
mjenjac GTI
86. god
max brzina 250 km/h ( iz aviona bez padobrana :D )
malo sale..evo slike kako izgleda sada..dosad sam uradio mnogo toga..pa eto..ima jos planova..svi komontari..prijedlozi dobro dosli ;)
a11zzk.jpg
2vanrx5.jpg
k4i9ex.jpg
f0q0xj.jpg
2ist7qr.jpg
pp2zb.jpg
opquiw.jpg
28jife8.jpg
 
RE: Golf 2 diesel power

Dobar pravo, svaka cast ;) Vazda se dobar golf cijenio;)

p.s. trebao bi i nazad staviti duboki, da ga upotpunis, da bude isto, ovako zadnji kraj odudara :)
 
Član
mah znam..cim se kesa docepam bit ce..naprijed bio kupio duboki i nakn par dana imao manju nezgodu i polomim prednji branik..(komsija me udario i nikom nista jbg) i tako..tek uzeo novi branik..pa bit ce..pa onda felge kakve ganjat ;)
 
N

nenad

Obicno ne kometarisem auta, ali ovaj prednji branik je strava i uzas :icon_eek:
 
BHT Ovisnik
:icon_eek: valjda se zezaš sa ovim na braniku umjesto ralice:icon_eek:
skidaj to i stavi originalnu ralicu,golf je fino ocuvan i stvarno ima potencijal,nazad jos stavi duboki,odtamni ove štope jer je previse i samo unutra skini tu navlaku staru i žute detalje,biti ce dobar;)
 
Brate jednostavno kupis upaljac..od 3 bona ..ali kakav kvalitetan..i zapalis ga :lol:
Salim se ja..dobar je golf ..ako nista zbog ovih 250 km/h :lol::lol:
samo sto ljudi rekose..makni ovu grtalicu naprijed :D i ukradi od mene ralicu za duboki branik :lol: i bit ce;)
p.s vec sam ti rekao sta ce ti forumaši poskidat s njeg..:D
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
Brate jednostavno kupis upaljac..od 3 bona ..ali kakav kvalitetan..i zapalis ga :lol:
Salim se ja..dobar je golf ..ako nista zbog ovih 250 km/h :lol::lol:
samo sto ljudi rekose..makni ovu grtalicu naprijed :D i ukradi od mene ralicu za duboki branik :lol: i bit ce;)
p.s vec sam ti rekao sta ce ti forumovci poskidat s njeg..:D

hahhah brate ovo za upaljac imam ja i 6 bonova tvoj coorado je ispod mog prozora..mogu i njega usput zapaliti zato brate nebrini ti ja cu ukrasti od tebe onaj ***** za duboki branik...:D ;)

Benny_BMW je napisao(la):
Svi su ti rekli za prednji branik,uzas stvarno,nazad stavi neki nastavak za auspuh ;)

ehehhe dobro druze poslusacuu vas savjet ...;)

MeBeSad je napisao(la):
Sta je ovo naprijed ispod branika??

vidis valjda sta je nisi corav ...:icon_smile:

nenad je napisao(la):
Obicno ne kometarisem auta, ali ovaj prednji branik je strava i uzas :icon_eek:

jbga skinit cu ja njega ;)

Dzeniii je napisao(la):
extra prednji branik,,sad u zimskom periodu možeš s njim i finih para zaradit :cool:

hehehhe pa da ti iskreno kazem razmisljao sam :D hahahha :lol:
 
brate nezanju ljudi da..ovdje gdje mi zivimo snijeg zapada ono nnaa
pa vako nadjemo ovih čunera (necemo ih prozvati vec samo znacajno pogledati ) da nam to razgrću :lol::123::icon_exclaim:
 
de jeste ga stisli..vidite da nije ovdje..cek..samo sekund..da pogledam...s prozora..
...
...
jes eno ga u garazi spojio sijalicu skida ono cudo s branika :D
ja se pitam sto ne odgovara :lol::lol::lol:
 
Top