Golf MK2 1.6 GTD...............Prijedor

Golf MK2 1.6 GTD...............Prijedor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drug me zamolio da otvorim njegovu garazu,jer se nije jos prijavio na ovaj forum...kaze da ce cim stigne;)
Znaci bilo je samo copy/paste sa drugog foruma tako da ima texta u prvom licu.





E ovako u pitanju je GOLF II 1.6 GTD 51kw g.p 1988
Dodatna oprema:4x el podizaci,centralna,alarm
Sta je trenutno na njemu(posto je preko njega proslo razni djidji midji dok sam skontao sta je tuning a sta cuning:hahaha:)
Enterijer:
-sportski volan(plavo-crni obim 28cm)
- sportske papucice
-alu patosnice
-rucia menjaca i kozica
-eko koza(samo presvlake,kombinacija crne i plave)
-neki djelovi ofarbani u plavo
-mjerac temparature
-naslonjac za ruku
-i jos par sitnica;)

Exterijer:
-Alu feluge 13":no: sa tigar gumama 175/70 sve cetri nove:no:
-clan glas farovi
-maska bez znaka
-bjeli zigavci na prednjem braniku(sa plavim sijalicama koje svjetle narandzasto)
-clean glas stoplampe(dole crveno gore bijelo)
-zatamljena stakla(sve osim prednje sajbe)by marex:yess:
-nastavak za auspuh
-bocni zmigavci(neko kao sa usisnikom koi moraju pod hitno sa auta)
-antena(bmw ajkua koja takodze mora pod hitno sa auta)
-naljepnica na zadnjo sajbi:plazi:
-jos par sitnica;)

Motor:
-skinut katalizator
-postavljena kutija za filter vazduha(nije bila)filter kao fol panel sportski(pijaca maca:hahaha:)
-skoro odradjena generalka i reparacija motora(nije bilo potrebe ali volim da sve stima):cool:


Evo jedna za pocetak;)



Evo i ostalih;)






Ovih dana se i nesto radilo...sve plastike sto su unutra bile u plavom(ono oko ventilacije,plastika oko menjaca,poklopci za zvucnike na kont.tabli,itd,itd....to smo sve ofarbali ponovo u crno:) (tnx marex na pomoci);)


A farbalo se ovo....nazalost nema slika kako je to izgledalo prije a kako sad...... ko zna zasto je to dobro



Evo sta se jos radilo u zadnje vrijeme,napravljena je mala tablica(velicina svice)




Sad se traze feluge,opruge i GTI dodatak na prednji branik posto sadasnji skoro pukao(a bio je onaj plitki)...

Toliko za sad;)
 
fin golfic samo mu trebaju sire gume i ljepse fele,na masci se vidi da je radjena,gdje je bio znak,nek to prefarba ;)
 
Član
Dobar golf,boja extra,rora ko kod mene...heheheh,koliko su para ove felge,mislim koliko se kreću????I Prijedlog:skidaj ovo golf starije tipe na zadnjem veznom limu,stavi nešto novije i naprijed gti spojler....pozzz
 
Član
Ove felne ce uskoro da mjenja nasao je vec kupca,idu na yugu cjena je bila ja mislim 150km bez guma,GTI dodatak na prednji branik jos uvjek trazi....uglavnom ide se lagano;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
vidjao sma je vec negdje :)
lijep autic ;)

Moze biti,bio je dva tri puta u SA. prosle godine;)


A evo malo da vidite kakav je put presao ovaj golf......nazalost nema slika kad je bio stoc sa plitkim branicima i u drugoj boji.....
od cuninga pa do tuninga:D
CUNING









Evo malo i unurasnjost,ovi detalji sto su u plav
om,ofarbani su ponovo u crno(na moju inicijativu):D


i ovaj mjerac stabilnosti vise nije tu:hahaha:



Evo malo novih slicica





I bez naljepnice(po meni izgleda ljepse)




LP
 
Član
Nastavak nije loš samo da se ljepše postavi ,jer ja imam isti i može se ovo bolje uštimati,misim da je previše izvučen..pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Nastavak nije loš samo da se ljepše postavi ,jer ja imam isti i može se ovo bolje uštimati,misim da je previše izvučen..pozzz:cool:

Pa dobro svak ima svoj ukus... mada meni dosta bolje izgleda kad je usjecen u branik nego ovako nekako slabo odradeno... sve u svemu dobro ostatak auta izgleda...
 
Član
Sada se radi na muzici,do sad je player bio neki goodman(nidje veze)i na dasci je bilo par zvucnika,visokotonaca..
Kupljen je novi player marke Poneer,traze se jos zvucnici pa ce biti montaza:icon_smile:
 
Član
bio je stvarno pravi chuning.. presmijesan, uvijek se smijem kad vidim nesto ovako.. i jos lafo j*eni tipovi u njemu:D ajde nadam se da cete sad na pravi put pa .nOke-ta malo kopirati;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top