Golf MK1 to be Killer

Golf MK1 to be Killer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ew radi se o Golfu MK1 1983 god. auto je u dobrom stanju otiso je samo lijevi prag a hrdje ima svuda pomalo al nije probila nigdje znaci moze se sredit a projekat je sljedeci.Sredjivanje limarije znaci restauracija od vanjskog stylinga nis previse felgice neke kristalni farovi i Angelke by Liga i smoked stopke znaci neki lagani clean look. Dalje ide sto se tice voznih osobina a to je meni i najvaznije idu samoventilirajuci diskovi,nove pakne,sportski amortizeri i opruge by FK Automotiv Gradiska,komplet auspuh od grane fi 40 a trenutno je 30 cinimi se od motora 1.1 i sportski lonac NES Sport naravno kod Barbica,neka lagana ojacanja i blago spremanje za nesto vise snage a onda bi trebai prec na motor bio 1.1 trenutno 1.8 GT 90 KS 89 god. A nakon osvjezivanja tog motora ide sportska bregasta,dvogrli karburator no name :),orginalni KN filter i mozda jos neke sitnice vidjet cemo otom potom,mjenjac je 4 brzine sto mi dosta pomaze a na zadnjem mjerenju sa losom lamelom iso je 90 KM/h drugom pa cemo vidjet kad se sve poslozi kakvi su napredci.Samo da napomenem auto ce kad se zavrsi izlazit na race ali ne sa namjerom da se osvoji nesto vec zbog licnog cejfa i uzivanja.

Svi komentari i sugestije su dobro dosle.Uskoro i slike Pozzzz;)
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):

Hvala i da napomenem radovi pocinju 26.05 pa nek mi je sa srecom a ti nis sretno nego zasukat rukave hehehehe:lol: salim se al unaprjed hvala na pomoci jer znam kako ce ispast slijedeca dva golfa ;)
 

edo

Član
puno strpljenja i dobro razmisli da ne uložiš puno i onda di jednom sve dojadi i skontaš da si mogao
nešto uzeti i mlađe...
 
Član
Extra jojo samo naprijed,znam kako ti je :)
I nemoj opet da ga hajcas ko i proslog pa da bude bum bum :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top