Golf mk1 Rat Stylz

Golf mk1 Rat Stylz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
postavi jos slika,da vidimo kakav je sad,,vidi se na onim slikama da je bilo varenja koliko hoces;)
 
Član
:lol:
frajer tek fata zalet...
sada treba hauba da legne,"novi blatobran",galerija,kakvo koferce...
nemate pojma koliko mi je drago sto dobijam partnera... ;)
 
Član
ja se nadam da cemo se bar jednom zajedno pojaviti na nekom skupu...
pa da napravimo mali show....ali ekipno... :cool:
 
Član
ljuboje je napisao(la):
ja se nadam da cemo se bar jednom zajedno pojaviti na nekom skupu...
pa da napravimo mali show....ali ekipno... :cool:

za sad izgleda pravo RAT... još kad te felge dođu i kad ode u pod:cool::cool::cool::cool:
 
Član
felgice su tu.....mattig 13x7J......bolje necu ni traziti jer sam na ove cekao pune tri gooooooodine!!!!!:icon_sad: ali sad kad sam uspjeo da ih kupim:icon_smile:.........naravno najvise se zahvaljujem ljuboji:cool:
sto se tice spustanja nece ici do kraja jer ga koristim za posao a put kojim se vozim je uzasan:icon_sad:.......
sto se tice skupova, ici cu ali da li cu uspjeti na svaki....za sad ne znam...naravno sa mojim drugarom ljubojom u timu!!!!!!!!!!!!!!:123:
 
Član
pukim48 je napisao(la):
felgice su tu.....mattig 13x7J......bolje necu ni traziti jer sam na ove cekao pune tri gooooooodine!!!!!:icon_sad: ali sad kad sam uspjeo da ih kupim:icon_smile:.........naravno najvise se zahvaljujem ljuboji:cool:
sto se tice spustanja nece ici do kraja jer ga koristim za posao a put kojim se vozim je uzasan:icon_sad:.......
sto se tice skupova, ici cu ali da li cu uspjeti na svaki....za sad ne znam...naravno sa mojim drugarom ljubojom u timu!!!!!!!!!!!!!!:123:

:cool: pa dobr0 mora malo u zemlju... i ja imam RAT vozilo:D:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top