Golf mk1 GTI

Golf mk1 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle evo jedan projekat iz Mostara koji je još u fazi izrade dakle nije još gotovo uglavnom kolega me zamolio da mu postavim temu i slike jer nema interneta kući...Dakle radi se o Golfu mk1 koji je bio orginalni GTI serijski i taj motor je davno rikno....on ga je uzeo pokvarenog motora izbacio vani i uradio par sitnica kao lakiranje ubacivanje drugog motora naravno 18.16V iz golfa mk2 i sve od mk2 mjenjač pumpe instalacije itd sve što ide uz taj motor postavljeni branici orginalni kupljene bbs rm 012 felgice sa gumama 195 45 15 ispolirane i ofarbane u zlatno zadnji lonac orginal od gti...sada slijedi unutarnje sastavljanje onda idu daljni radovi ovo nije ni blizu kraja ugl par slikica dosad urađenog





















 
vratit sve orginalno kako je i bilo sjedišta tablu tapacirunge itd šteta je išta kvarit jer ima sve orginal od njega ovo je ovako privrmeno jer se provračila instalacija itd uglavnom samo složit sve na svoje mjesto ako nešto trebalo presvuć i to je to
 
dadao_style je napisao(la):
vratit sve orginalno kako je i bilo sjedišta tablu tapacirunge itd šteta je išta kvarit jer ima sve orginal od njega ovo je ovako privrmeno jer se provračila instalacija itd uglavnom samo složit sve na svoje mjesto ako nešto trebalo presvuć i to je to

Pametnoo,samo nek fura orginal...Bezz mu je unutra sta drugo stavljati..
 
Član
extra bogami,svidja mi se,dobro zamisljeno i dobro sve stoji,svaka cast,samo naprijed,bit ce ovo dobra zujalica;)
 
BHT Ovisnik
ovo ce bit prava kečuga,pun pogotak:cool::cool: sviđa mi se jako,samo se trebao nekako nabavit starih slika i sl. pa otvoriti u projektima:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top