Golf mk1 GTI 16V carbs

Golf mk1 GTI 16V carbs

Član
pozdrav...

Nekima vec i od ranije poznato vozilo,pa rekoh mozda i nije lose da ga malo predstavim...
Radi se o vozilu Golf mk1 proizvedenom 1981. godiste,vozilo pokrece motor 1.8 GTI 16v KR na karburatore....



Auto je u 2o1o. godini pobjedjivalo na street race-u....Takodjer je viceprvak BiH u klasi 15 za 2010. godinu...

Neke trke se mogu pogledati na mom kanalu na Youtube
http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee
 
Početnik
Moj nesudjeni kecman, sad mi i zao sto njega ne uze...

Nego, jesi ti uklonio ovaj pozarni lim, sta je sa brojem sasije, jel se moze legalno izmjesit i atestirat?
 
Član
Mislim da sam te vidjao po src-ovima,kec ti je zvijer ;) .Znas li koliko konja otprilike izvlaci i koje vrijeme na 402 m.
 
Član
Oggy je napisao(la):
Moj nesudjeni kecman, sad mi i zao sto njega ne uze...

Nego, jesi ti uklonio ovaj pozarni lim, sta je sa brojem sasije, jel se moze legalno izmjesit i atestirat?

Hoces ti turbaka :lol:

Kod mene je dosao ovako ovaj broj,mislim da je ovo zadnja serija na kojoj je broj na solji.A mislim da je moguce izmjestiti broj,trebas vidjeti na masinskom fakultetu u sarajevu...

GTI FAN je napisao(la):
Mislim da sam te vidjao po src-ovima,kec ti je zvijer ;) .Znas li koliko konja otprilike izvlaci i koje vrijeme na 402 m.

Oko 17o Konja i vrijeme od niskih 15 sekundi...zavisi koliko je potrebno u trci :D
 
Top