Golf III VR6 poliranje auspuha

Golf III VR6 poliranje auspuha

Član
Posto pravila tako nalazu evo da se predstavi i moj autic...
Golf III, 1992godina, 2.8l VR6, 128kw, angel eyes, xenon, RC felge, itd...
Veliki problem mi predstavlja to sto nemogu da nadjem dijelove koje zelim za njega...Trenutno trazim led stop svjetla, crni komplet zmigavac+maglenka (one sto idu u branik ispod fara), i masku bez znaka......Ako neko ima nek se javi
(a sliku nijednu nisam uspjeo postaviti za svaku kaze da je previse velika, kako to da prevazidjem?:icon_smile:)
 
RE: Golf III

pa smanjis je i rijesen problem,najbolje u 640*480 imas office i na njemu imas office picture manager i u options resize i upises sebi nove dimenzije slike i to je to a za dijelove koliko znam ima dosti toga na forumima javice ti se oni sami kada pogledaju post...sa srecom u kupovini dijelova i eto sad znas kako postaviti slike ima jos nacina al ovo najjednostavnije ....
 

LSD

Član
RE: Golf III

ovo volim vidjeti :cool::cool::cool::cool:
odakle je ova trica nes mi poznata:icon_question::icon_question:
 
Član
RE: Golf III

Dobar Golf, a sto se tice stopki i maglenki obrati se TAXIBARU, ili ovom momku sa nickom damirtz.
evo ti ponude stopki u taxibaru:
http://www.bhtuning.com/vw-t-17358.html

Siguran sam da ces ovdje naci te dijelove, posto za Golfa ima velika ponuda tih aftermarket dijelova.
 
RE: Golf III

et tako se postavljaju slike ima jos nacina preko drugih linkova ali ovako je nekako lakse...felge su superjarane stoje mu samo tako.......a odakle si ti ustvari ovaj golf....
 
Član
RE: Golf III

Ja sam iz Bijeljine, a i golf je kod mene dugo vremena...Moguce i u Janji da si ga vidio....
 
Legend
RE: Golf III

super ti je vr,fini farovi :icon_biggrin:
ima li sta od opreme,unutrasnjost?
samo ga pazi pravi je ;)

crne zmigavce i ja trazim,....ako imas koga u austriji ili njemackoj....na ebay-u imas sa maglenkom po 40-50 eura
 
Član
RE: Golf III

Unutra je sve fabricki, nisam nista dirao....Iskreno, nesto me to i ne privlaci.
A ja sam te zmigavce bio nasao 120km komplet...Dosao sutradan da kupim kad ono prodati :icon_cry:
Imaju i sad da se kupe oni kristalni, ali nije to to...
 
Top