Golf II 1.6 TD Intercooler Rabbit

Golf II 1.6 TD Intercooler Rabbit

Član
PozdravW, evo da ja izađem iz sjene napokon i da prestavim svoje auto.. radi se o golf II 1.6 TD intercooler Rabbit 90 godište metalik plava boja 59KW (nije što je moj al ide ko zmaj :D)..Auto je bilo u vlasništvu starog pa sam ga ja preuzo i počeo radit na njemu kako i zaslužuje duja :D, bio je u lošijem stanju pa se prikupilo novaca nešto,,urađena zaštita poda i sve što ide uz to,,pa sam onda pragove riješio bila ih ufatila korozija kao i obrve to sam odradio promjenio prednje amortizere urađen servis motora,,stavio prednji duboki branik i ono najvažnije prije par dana sam uzeo felge 15ke :D :D koje su dosta promjenila izgled auta :D evo par slika a bit će ih još dok ga okupam mawo :D..planovi su mi budući da stavim zadnji duboki branik kristalne štopke kristalne farove sa angel eyes to za sad a u buduće ćemo vidjet dosta love sam izgorio :D..

24d4hvb.jpg


wlyxpz.jpg


2ntwzso.jpg


166i4h3.jpg


2eey1kz.jpg


260cw01.jpg


bvqld.jpg


25ewhtc.jpg
 
Član
.nOKe je napisao(la):
odlican auto, vrhunski motor :D
cuvaj ga, rijetki su ovi intercooleri bas..

Hehe hvala puno :D..sad je došao u prave ruke :D...ne sikiraj se nikud on od mene neće dok sam ja živ :D....Motor je strašan nepoderiv doslovno :D
 
Legend
poderiv je ako ga seljacki vozis, samo nek ima uvijek ulja i vode, sacekaj da se ugrije i deri mile, i pazi na temperaturu naravno, cuvaj glavu ;)
 
Trpach je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
odlican auto, vrhunski motor :D
cuvaj ga, rijetki su ovi intercooleri bas..

Hehe hvala puno :D..sad je došao u prave ruke :D...ne sikiraj se nikud on od mene neće dok sam ja živ :D....Motor je strašan nepoderiv doslovno :D

poderiv je :lol::lol::lol:

fin motor, samo ga redovno odrzaji
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Trpach je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
odlican auto, vrhunski motor :D
cuvaj ga, rijetki su ovi intercooleri bas..

Hehe hvala puno :D..sad je došao u prave ruke :D...ne sikiraj se nikud on od mene neće dok sam ja živ :D....Motor je strašan nepoderiv doslovno :D

poderiv je :lol::lol::lol:

fin motor, samo ga redovno odrzaji

hvala na LIPIM komentarima.. ma čuvam ga ko oči :D..ode ga okupat dok sam slobodan :D
 
Član
haha cuj nepoderiv, pa nema kilavijeg motora od tog 1.6d, svaki čadi ko lokomotiva iz 19 vijeka :lol:
 
Član
bogami ne cadi ni od 40 zavisi sve u koje je ruke dosao golf..a super je i tvoj primjerak tragaj sad za zadnjim dubokim branikom i to je to..ostalo se informisi na forumu...;)
 
Top