golf gti 16v ili kadet gsi 16v moze li sekvent???

golf gti 16v ili kadet gsi 16v moze li sekvent???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo sad mi rodjak prica hoce da uzima kakvo malo jace auto,pa se dvoumi izmedju dvojke gti16v i kadeta gsi 16v,naime njega interesuje moze li na jedan od ova dva motora se ugradititi sekvent plinska instalacija jer kaze ne bi svasta ubacivao i ko bi mu to mogao najbolje odraditi?Hvala unaprijed na svim odgovorima....
 
Član
cera-fiero je napisao(la):
evo sad mi rodjak prica hoce da uzima kakvo malo jace auto,pa se dvoumi izmedju dvojke gti16v i kadeta gsi 16v,naime njega interesuje moze li na jedan od ova dva motora se ugradititi sekvent plinska instalacija jer kaze ne bi svasta ubacivao i ko bi mu to mogao najbolje odraditi?Hvala unaprijed na svim odgovorima....

Nisam siguran, ali ja mislim da može sekvent 90 % sam siguran.

Možeš kod mene to ugraditi u Kiseljaku....


ps: ne ugrađujem ja lično, zato i nisam siguran jel može sekvent, ali može u jednoj firmi s kojom sam u komšijskim odnosima...
 
BHT Ovisnik
neznam jesam li dobro upucen,ali ako su elektronski dizne moze,kako li vec,mislim da ima na foumu kadet gsi sa sekventom
 
Član
Sekventni plin ti moze do 24V ali u Sarajevo u ikolici tj BiH niko ne zna stimat preko 8 V pa tako ko ima preko 8V ima i probleme s plinom nakon odredenog vremena jer ovi nasi neznaju postimat ventile te s plinskim instalacijama , ima neko u Bg. ko radi s tim i odlicno radi i stima . . . .
 
Član
nema potrebe za lupetanjem.. ja sam imao četvorku 1.6 16v ,sekventni plin ,ugradio u BL u servisu... sve odlično ,sve super , samo što me tada izašlo oko 1 000 evra ... ali se isplatilo definitivno
 
Bokili je napisao(la):
nema potrebe za lupetanjem.. ja sam imao četvorku 1.6 16v ,sekventni plin ,ugradio u BL u servisu... sve odlično ,sve super , samo što me tada izašlo oko 1 000 evra ... ali se isplatilo definitivno

aha,ma njega konkretno interesuje moze li na ova dva auta jer ipak su to starija auta,neko kaze moze,neko ne moze...............:icon_rolleyes::icon_question:
 
Bokili je napisao(la):
naravno da moze ;)
samo nije svejedno kod koga ugradjuješ plin ...

aha,a kako se zove taj servis u Banja Luci da mu kazem i mogu li mu oni izvrsiti kasnije sva potrebna stelovanja,raspitujem se djelimicno i zbog sebe jer je i u mene stari mislio ugradjivati na dzipa,i hvala na svim informacijama...;);)
 
Član
@Thema.... Mene da pitas, radije dobrog GSI-a, nego GTI-a, imao i GTI-a, imao i GSI,a i mislim da je jasan razlog zasto sam presao na Astru GSI ;)
 
ErRoR je napisao(la):
@Thema.... Mene da pitas, radije dobrog GSI-a, nego GTI-a, imao i GTI-a, imao i GSI,a i mislim da je jasan razlog zasto sam presao na Astru GSI ;)

hehehe,i ja sam vise za kadju,meni je bas gotivan,al eto ukusi se razlikuju..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top