golf fire & ice

golf fire & ice

Da predstavim još jednom svoje auto, vidim da već ima u garaži, ali nije viška...
[attachment=28038][attachment=28039][attachment=28040][attachment=28041][attachment=28050][attachment=28051]
 
BHT Ovisnik
jako dobar golf,izgleda poprilicno ocuvan,samo te felge uzmi jedno 4 dana pa fino ispoliraj,pribora ce te doc 100-njak maraka,a fele ce biti ko nove,nisu zahtjevne za ispolirat:cool:
 
Član
preljep je drug, ko lutak ne dira nista nikakve spojlere ostavi ga kakv jeste ... svaka cast:cool:
 
Član
extra, svaka cast za auto. tesko je naci ovakvog golfa, ima malo sitnica vidi se na slikama ali je stvarno super. oduvijek imam zelju na ovakav auto, koliko je para :lol:
 
Član
odlican golf,meni jedan od najboljih,skoro sam rashodovao jednog ovakvog samo 90 konja,jest mi ga bilo zao,opasno kontam da i ja svog lakiram u ovu boju.
 
Član
a nije mi sad nikako jasno cije je ovo auto znam da je bilo Brigino pa Eddi ga predstavljao u garazi sad ti...:icon_confused:

Ali u svakom slucaju je vrh..
 
Član
Lijep golf unutrasnjost im je dobra u onoj plavo ljubicastoj kombinacij jaran skoro naso negdje na otpadu kompletnu unutrasnjost od fire & ice super izgleda ....:cool:

Ovog svog ostavi u ovakvom stanju ne dodaji i ne oduzimaj nis samo ove felge sredi malo sa poliranjem ;)
 
Član
Auto je vrh, jos samo kad bi se znalo ciji je vise:icon_question: Nista mi nije jasno!:icon_confused:
 
Top