Golf 4 problem

Golf 4 problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz...Imam Golf 4 1.9 tdi.
U zadnje vrijeme mi se pocela paliti CRVENA lampica od ulja.Kada se ona upali odmah mi neradi kazaljka od obrtaja..tako neko vrijeme i ugasi se i sve normalno radi.
ima dovoljno ulja..
Dali je neko imao slican problem i zna li neko sta je..
Hvala...
 
Anonimni idi na dijagnonstiku, tamo ce ti sve reci, niko ovde nije vidovit da zna sta je u pitanju, moguce da je neki senzor u pitanju!

A ovo za predstavljanje, nemam rijeci, niko ovde ne ujeda....... I nema potrebe da jednu te istu temu otvaras dva puta, a i fulao si pod forum!
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Anonimni idi na dijagnonstiku, tamo ce ti sve reci, niko ovde nije vidovit da zna sta je u pitanju, moguce da je neki senzor u pitanju!

A ovo za predstavljanje, nemam rijeci, niko ovde ne ujeda....... I nema potrebe da jednu te istu temu otvaras dva puta, a i fulao si pod forum!
[/quo


al me zezate..danas se prijavio..ne poznajem jos stranicu...jbt
 
Član
Ovdje u novi članovi napišeš ko si odakle si, koliko imaš godina šta voziš, razlog registracije na forum...takva su ti pravila foruma i svi članovi su tako uradili, a onda otvoriš novu temu u kvarovi i pitaš za savjet mišljenje i sl. nije teško uopšte a i više ćeš odgovora dobiti ;)
 
Član
Ovdje u novi članovi napišeš ko si odakle si, koliko imaš godina šta voziš, razlog registracije na forum...takva su ti pravila foruma i svi članovi su tako uradili, a onda otvoriš novu temu u kvarovi i pitaš za savjet mišljenje i sl. nije teško uopšte a i više ćeš odgovora dobiti ;)
 
Član
darko13 je napisao(la):
Ovdje u novi članovi napišeš ko si odakle si, koliko imaš godina šta voziš, razlog registracije na forum...takva su ti pravila foruma i svi članovi su tako uradili, a onda otvoriš novu temu u kvarovi i pitaš za savjet mišljenje i sl. nije teško uopšte a i više ćeš odgovora dobiti ;)

pa tako kazi...hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top