GOLF 4 prekidaci klime ventilacija HIITNOO!

GOLF 4 prekidaci klime ventilacija HIITNOO!

Član
e ovako pocelo me zezati prekidac koji steluje brzinuventilatora (srednji na slici),zakuje nece,pa proradi i odjednom nije htio nikako,rasturim,i imam sta da vidim limic je ispao i napravio spoj pocela se topit plastika,uklopim ja nekako limic,zalemim plastiku,limic ima kontakta pospajam,ali ne reaguje,osiguraci ispravni,odnesem majstoru,kad iza je spoj bio i uglavnom pregorilo je,on nadje taj dio,i trazi mi povecu cifru,i ja nadjem komplet te prekidace za manje para,ali su od gofa 4 TDI
slika-172336-2013-01-1359310457-velika.jpg

e sad pitanje je
Da li meni odgovara od golfa TDI a kod mene je golf 4 1.4 benzin
po slici izgleda isto kao i kod mene ali nisam siguran da li dzekovi nazad pasu i ostalo a ne mogu da isprobam jer je covjek daleko i porucivao bi ovaj dio
 
mene si kontaktiro večeras na piku jer je ovo moj oglas bas si me zvao na mobitel....kad smo vec kod ovoga pito sam ja lige s foruma veceras kaze da si svi isti znaci ako je ručna klima svi su isti ako je automatska svi su isti dakle odgovara ti cujemo se na piku za detalje pozdrav
 
Legend
dadao_style je napisao(la):
mene si kontaktiro večeras na piku jer je ovo moj oglas bas si me zvao na mobitel....kad smo vec kod ovoga pito sam ja lige s foruma veceras kaze da si svi isti znaci ako je ručna klima svi su isti ako je automatska svi su isti dakle odgovara ti cujemo se na piku za detalje pozdrav

Af skroz... :cool::cool::cool:
 
Top