Golf 4 pomoc

Golf 4 pomoc

Član
dakle golf IV tdi 66kw 2001g

do jucer normalno radio, jutros stavim kljuc kad ono ne radi instrument tabla(pokazivac km, sat, i ostale lampice) zmigavci mi ostalo radi, kad upalim auto istog trena se ugasi, osigurace odmah pregledao, ima tko ideju sto bi moglo biti???
 
Moze biti ako imas kodirani kljuc,a imas ga. Probaj rezervnim kljucem.Moze biti da ti je otisao kod u kljucu tj predajnik ili prijemnik u bravi.Probaj rezervni kljuc :cool: Auto ti zavergla i sastavi,i postigne radne obrtaje i poslije 1 sekunde se samo ugasi ? I tako bezbroj puta dok jednom ne sastavi,jel da ?
 
Član
auto zavregla i sastavi te se ugasi, probavao sam s onim trecim plasticnim kljucem ima da jos probam s rezervnim
 
Ma to ti je druze do koda u kljucu . Tako je i meni bilo . I mozes ga paliti 100 puta,i da 101. put upali ko da nista nije bilo . To ti je do kljuca. Imas li rezervni ? Probaj sa njim :cool:
 
Član
dansa pokusao s rezervnim i upali bez problema, hvala na savjetima, jel moguce da onaj "plasticni" kljuc ponisti kod, jer sad pali i sa onom prvim kljucem? i jos nesto sad mi uvijek gori ona lampica od pojasa, prije nije nikad, i cisto iz znatizelje zasto je uopce doslo do gubljenja koda, tj jel to neka naznaka da ce mi riknut brava il tak nesto?? nemojte se smijat ali ja sam totalni laik za auta, taj golf je kod mene 4 god i nikad mu nista, ovo sad bio prvi problem
 
Top