GOLF 4 PEPELJARA PROBLEM :O

GOLF 4 PEPELJARA PROBLEM :O

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo upravo sad sam napravio " belaj"
Lijepio carbon foliju u unutrasnjosti auta sve ono poskido i na kraju pepeljara ostala ona vozaceva ispod klime :/
I skinem onaj poklopac,i kad sam pokuso vratiti nece da ga je***.. I ja malo jace pritisnem i desni dio pepeljare ono unutrasnjos ode dole kao da se odvoji od konzole gore :O i sad mi nageto ostalo pokuso povuci gore ne ide ://

sta ciniti? kome se obratiti? da li mogu ovi u servisu to odraditi da vrate? mislim da treba skinuti onu plastiku oko mjenjaca srednju pa da se to digne al o5 nisam siguran :( GOLF 4
 
Član
ja skoro na svakoj cetvrci sve to rastavim ( zbog farbanja ) i opet sklopijem, iskocio ti je poklopac pepeljare sa klizača, nije to nista strašno treba samo skinut to sve i uklopit ponovo, prvo skines rucicu mjenjača i kozicu, ona imas dva sarafa sa strane kod ručne, i imas šaraf kad izvadiš pepeljaru i ima jos po jedan saraf sa strana gdje budu noge od suvozača i vozača, mislim da vise nigdje nema , kad ih odvrnes sve polahko povuci pa istekaj dzek ok upaljača :)
 
skini konzolu imas 2 šarafa ispod nogu jedan od vozaca drugi od suvozaca
a imas i 2 nazad sa strane ali imaju na njima cepici plasticni lagano ih skini i odvrni sarafe odmah iza mjenjaca na spoju one centralne plastike
i jedan ti je gje je pepelnica ispod nje i vadi konzolu i lijepo polijepi foliju ne kontam da se to moze tek tako kvalitetno odradit na licu mjesta al et sam znas da si se napatio
 
Član
moracu nekako skontati kako da skinem,ma nisam lijepio foliju u autu sve sam ja povadio bio,oaj poklopac pepeljare skino i kad sam ga stavljo nije htjeo da legne fino,ja stisno kad odo citava ona pepeljara (desi kraj) kao da se odkaci i nage se na desnu stranu i nemos nista,nemoze se vratiti :O
 
Član
Rijesen problem :)
Ima saraf sto drzi pepeljaru njega odvrno izvadio komplet pepeljaru,ustimo fino i zavrno ponovo,stego i sad extra bolje nego sto je bilo :)
Moze LOCK :*
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top