Golf 4 Kako staviti zvučnike na zadnja vrata?

Golf 4 Kako staviti zvučnike na zadnja vrata?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prvo se prestavis pa onda skines one plastike iz vrata i tu metnes zvucnike samo sto ti mozda ima instalacija samo do one gume na spoju vrata i stoka :D
Pod dva. kad to sve ugradis sutra dan ces otvoriti novu temu i reci ces kako ti je pocelo sve skripat u autu :lol: jbg
 
Član
prvo provjeri da li imaju zice kad skines one mrezice zvucnika, ako ne bude, skini tapacirung pa vidi imaju li, ako i dalje ne bude, onda sjedi pa razmisli imas li zivaca da to uradis a da bude kako treba. u tom slucaju ces morati poskidati tapacirunge sa zadnjih vrata, poskidati unutrasnje pragove, pa to sve fino provuci i pospajati.

ako budu zice dosta ti je kraci postupak, kupis zvucnike 17 cm i ubacis i molis boga da radi :D
 
Član
kavaz je napisao(la):
prvo provjeri da li imaju zice kad skines one mrezice zvucnika, ako ne bude, skini tapacirung pa vidi imaju li, ako i dalje ne bude, onda sjedi pa razmisli imas li zivaca da to uradis a da bude kako treba. u tom slucaju ces morati poskidati tapacirunge sa zadnjih vrata, poskidati unutrasnje pragove, pa to sve fino provuci i pospajati.

ako budu zice dosta ti je kraci postupak, kupis zvucnike 17 cm i ubacis i molis boga da radi :D

Ma nazad sumnjam da imaju ikakve zice . naprijed ako nemaju zvucnici imaju zice do stoka a od stoka provlaci sam. visi je problem sredit tapacirunge da ne skripe poslje a pragovi se otvore bar je tako u trice za pragove
 
Član
ma ne znam sto je problem, ja sam sebi nazad do vrata proveo sve fino, uredno, ko iz fabrike, nikad nije zaskripalo, bar ti tapacirunzi nisu :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top