golf 4 1.9 tdi

golf 4 1.9 tdi

Član
evo mog golfa ...

znaci bio je standardni golf
evo vidi se na pvoj slici da mu lajsne nisu bile ofarbane znaci ofarbao sam lajsne ubacio sportske opruge i amortizere
,spojler na gepeku ,xenoni 6000k danas sam uzeo obrve i narucio masku bez znaka i njih kad ugradim slikat cu pa cu postaviti...
ima jos u planu felge 17" nezz jos bas koje bi ali sviđa mi se od r32 felge...
 

Prilozi

  • PA060114.JPG
    PA060114.JPG
    340,4 KB · Pregleda: 57
  • PA060113.JPG
    PA060113.JPG
    353,9 KB · Pregleda: 66
  • P8300100.JPG
    P8300100.JPG
    381,3 KB · Pregleda: 55
Član
kod R32 su 18'' :D

ruzno ce ti izgledat maska bez znaka, osim ako ne prepravis haubu, da nema ovog izreza za znakic... ;)
 
Član
gaga je napisao(la):
kod R32 su 18'' :D

ruzno ce ti izgledat maska bez znaka, osim ako ne prepravis haubu, da nema ovog izreza za znakic... ;)
doći će uz masku komad plastike koji se satavi na usjek na haubi pa tako da se i ne primjeti a felge OZ imaju kao r32 ima u volanu...
 
mamija je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Dobar golf ;) i lijepi planovi

Jel motor Icrveno 5 brzina 74Kw ili 6 brzina 96Kw

5 brzina 74kw

Aha pitam iz radoznalosti:D svakako dobar motor ima mi jaran passat 3bg sa tim motorom auto je cudo mogu mislit kako je u cetvorci, a jedan drug mi je imao pa prodao cetvorku 96Kw DI crveno strahota od motora;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
mamija je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Dobar golf ;) i lijepi planovi

Jel motor Icrveno 5 brzina 74Kw ili 6 brzina 96Kw

5 brzina 74kw

Aha pitam iz radoznalosti:D svakako dobar motor ima mi jaran passat 3bg sa tim motorom auto je cudo mogu mislit kako je u cetvorci, a jedan drug mi je imao pa prodao cetvorku 96Kw DI crveno strahota od motora;)

ma ja malo auto a jak motor nista bolje samo su nasi putevi losi pa nemas nigdje ga ni voziti a pogotov kod mene sportski amortizeri i opruge najvise 120-140 na nasim putevima
 
mamija je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
mamija je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Dobar golf ;) i lijepi planovi

Jel motor Icrveno 5 brzina 74Kw ili 6 brzina 96Kw

5 brzina 74kw

Aha pitam iz radoznalosti:D svakako dobar motor ima mi jaran passat 3bg sa tim motorom auto je cudo mogu mislit kako je u cetvorci, a jedan drug mi je imao pa prodao cetvorku 96Kw DI crveno strahota od motora;)

ma ja malo auto a jak motor nista bolje samo su nasi putevi losi pa nemas nigdje ga ni voziti a pogotov kod mene sportski amortizeri i opruge najvise 120-140 na nasim putevima
Upravu si losi putevi, a ni nemas pravca ili dionice bez policije gdje mozes potjerat , ja sa svojim sto se tice grada moze druga brzina zadovoljit odma mozes kocit a i pravci u okolici grada mozes u trecoj vozit :D
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
mamija je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
mamija je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Dobar golf ;) i lijepi planovi

Jel motor Icrveno 5 brzina 74Kw ili 6 brzina 96Kw

5 brzina 74kw

Aha pitam iz radoznalosti:D svakako dobar motor ima mi jaran passat 3bg sa tim motorom auto je cudo mogu mislit kako je u cetvorci, a jedan drug mi je imao pa prodao cetvorku 96Kw DI crveno strahota od motora;)

ma ja malo auto a jak motor nista bolje samo su nasi putevi losi pa nemas nigdje ga ni voziti a pogotov kod mene sportski amortizeri i opruge najvise 120-140 na nasim putevima
Upravu si losi putevi, a ni nemas pravca ili dionice bez policije gdje mozes potjerat , ja sa svojim sto se tice grada moze druga brzina zadovoljit odma mozes kocit a i pravci u okolici grada mozes u trecoj vozit :D

eh bas je tako ja u svom u petu nisam prebacivao od kako sam isao na more nemas gdje put je haus bgm...
 
Član
Koliko si spustio auto i zasto nisi ofarbao kvake i bocne lajsne, a jesi ofarbao ove plastike u braniku ? :/
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Koliko si spustio auto i zasto nisi ofarbao kvake i bocne lajsne, a jesi ofarbao ove plastike u braniku ? :/

sve sam plastike ofarbao na branicima a sad kad budem farbao masku i obrve ofarbat cu bocne lajsne i retrovizore...a spusten je 35mm
 
Top