Golf 3 VR6 savjet

Golf 3 VR6 savjet

Član
imam problem sa golfom 3 ne rade mi kazaljke od brzine, obrtaja, goriva i temerature.desava se nekad prorade al lete obrtaji ko ludi a isto tako i brzina dok temp i gorivo stoji uvijek na pola sto nije tacno.

zamolio bi nekog da mi predlozi sta raditi, jer se ovako nemoze voziti:D

PS znaci golf 3 vr6 2.8, 1997 godina

nije valjda da sam ja jedini peh i niko nije imao slican ili isti problem :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
eh da neotvaram novu temu imam ija problem sa satom odjednom je poludio znaci kad ga derem u blokadu i tako vozim nekih 15min poludi mi kazaljka od brzine odjednom se zakuca pa pocne letat sta bi moglo bit ja sumnjam na pinjon ;)
 
Pinjon ide iz mjenača sad ne znam da li je sajla ili električni, obzirom da je u tebe '97 sumnjam da je na sajlu, mislim da ti je to do sata ponajprije, jer i ako jest pinjon on ima veze samo sa kazaljkom brzine, ali ne i sa obrtomjerom i ostalim stvarima koje si naveo...
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Pinjon ide iz mjenača sad ne znam da li je sajla ili električni, obzirom da je u tebe '97 sumnjam da je na sajlu, mislim da ti je to do sata ponajprije, jer i ako jest pinjon on ima veze samo sa kazaljkom brzine, ali ne i sa obrtomjerom i ostalim stvarima koje si naveo...

pa to ja i govorim kod mene samo kazaljka od brzine pobudali ovo ostalo je sve uredu al to se desava samo kad ga cjepam u blokadu :icon_smile:
 
Član
sve je fabricko na njemu niko nije cackao sat, al et pomahnito :lol:

elekricni je sat nema pinjon, a sutra cu mozda do otpada ako nadjem isti kupit cu, ako ne narucit nov
 
Član
hafaR_ABF je napisao(la):
eh da neotvaram novu temu imam ija problem sa satom odjednom je poludio znaci kad ga derem u blokadu i tako vozim nekih 15min poludi mi kazaljka od brzine odjednom se zakuca pa pocne letat sta bi moglo bit ja sumnjam na pinjon ;)

Može biti pinjon...i meni je znao zaigrati sat na Golfu 3...na 200 na sat...Ostatak instrumenata je radio ok.
 
Top