Golf 3 tdi

Golf 3 tdi

Član
d1faea3a1df01fc1d0bd63dc03444300.jpg
Evo da i ovdje predstavim svoje auto,znaci radi se o Golfu 3
tdi masina,97 god. Od opreme ima abs,klimu,2x airbag,elekt.podizaci naprijed ito je to

na autu su naknadno ugradeni hella farovi,maska bez znaka, vr nastavak na karambolku,rucica mjenjaca od golfa 4 i kristalni zmigavci u karambolci.....
http://www.fotque.info/foto/d1faea3a1df01fc1d0bd63dc03444300.jpg
 
Administrator
lijep golf.... daj nam jos slika... sve se naprijed fino uklopilo osim tog okvira za tablice ;) kakvi su ti dalji planovi ;)
 
Član
dobar golf,posebno mi se svidja boja. kad budes imao prilike ubaci nam jos kakvih slika,unutrasnjost i jos slika vanjskog izgleda auta;);)
 
Član
Dobra trojka...samo kad postavljas slike nek budu 800x600, da nema ovog linka ispod nista ne bi vidjeli...
 
Lijepo auto...samo skini taj okvir za tablicu i do proljeca mu nabavi kakve felgice i malo u pod i ne diraj nista auto je super
 
Svidja mi se golf samo tako :icon_biggrin:

Odlicno ocuvana i dobro je utegnuta ;)

daj nam jos slika :icon_smile:

felge su joj dobre a mogle bi biti neke vece i jos bolje :cool::cool:
 
Član
pozdrav,da vam odgovorim na pitanja...
ovo je slika od prije godinu i pol dana tako su skinuti okvirovi :),postavljeni su metalni sjajni,zatim je na autu ugradeno daljinsko kljucanje,postavljeni su kristalni zmigavci u blatobranima i rucica mjenjaca od golfa 4
dalji planovi hm.....ako dozvole financije idu felgice borbet bs (sanjam ih) i obavezno spustanje sada da li gewinde ili sportske spirale ne znam ..... to je zamisljeno.....
 
Top