Golf 3....radovi...(nove slike starna 4)

Golf 3....radovi...(nove slike starna 4)

[attachment=28798][attachment=28798]Evo ja malo sljakao u garazi neko vreme.....i kao pravio nesto....Radovi su jos uvek u toku,ostalo je da se okace spojleri koje sam sam odradio,nesto na foru golf 5 gti look i u sustini to je to....
 
Legend
RE: Golf 3....radovi u toku

dobar golf, najbolje je da ga ostavis u sto originalnijem izgledu;)
 
RE: Golf 3....radovi u toku

Predobar golf ;) sve mi se svidja sto je do sad uradjeno nadam se da ces dalje dovrsit sve bas kako treba :icon_smile:

Mozel malo vise informacija o autu :cool:
 
RE: Golf 3....radovi u toku

Hvala momci sto tako mislite,drago mi je,bas sam se trudio......
Auto je 93 god,2005 sam ga uvezo iz nemacke.
Motor je za sada 1.4 sa k&n filterom,izduvom i malo cackanom glavom,ali je spreman 1.8 iz corada g60, fali mi inter cooler i jos neke sitnice za vesanje,da bi mogao da uleti taj motor.na autu su k&w amortizeri sa stelujucim platformama,pozatvarane sve lajsne,brave,ubacene kadice,uspeo sam cak da uklopim i farove od g4,clear look farovi,angel aye prstenovi,ma .....izbacicu slike radova od pocetka do kraja,pa cete da vidite sve do detalja....Jos se dvoumim dali da na njemu ostanu 15" ili 17".....
 
RE: Golf 3....radovi u toku

felge na prve 2 slike su do jaja :cool:
inace sve mi se svidja na autu,osim ove trake na sajbi koja je presiroka,treba je prepolovit i bit ce :cool:
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

dobar golf ...sa zasad..skrati ovu foliju na prednjoj sajbi..i bice dobar..i daj jos slika..
 
RE: Golf 3....radovi u toku

Traka je do pola soferke jer su kadice mnogo niske i nimalo mi ne smeta sto je siroka,bukvalno sedim na podu,a i u celoj mojoj ekipi svi teramo vizire te sirine zbog naziva kluba koji pise na njima...znate i sami da je Kg grad Yugica i samo ja budzim g3,ima jos jedna g4 zlatna serija,i 4-5 g2.....Slike izbacujem ujutru,,,Pozdrav za sve....i svi ste pozvani od strane moje ekipe na king of europe 8-9 maj u kragujevcu,bice sou...;)
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

Svidja mi se Golf pravo , postavi uredno cijeli projekat da vidimo muke i patnje :)
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

kako su mu dobro stoje ove fele,extra izgleda, samo nemoj puno plastike nabacivat,auto je extra ovako,samo naprijed;);)
 
Top